Skocz do zawartości

[Praca] Niemiecki Dystrybutor Części Rowerowych - Sport Import

Kubson1996

Rekomendowane odpowiedzi

#Pracawbranżyrowerowej

Sport Import to jeden z największych dystrybutorów części i akcesoriów rowerowych w Europie. Rowery są naszą pasją od 1982 roku i od ponad 35 lat dzielimy się tym z ponad 3500 wyspecjalizowanymi partnerami handlowymi w Niemczech, Austrii i w innych krajach europejskich.

Wraz z przekazaniem firmy następnemu pokoleniu rozpoczynamy naszą działalność w Belgii, Danii, Holandii, Chorwacji, Polsce i Słowenii.

Mówisz po polsku, niemiecku i angielsku? Chcesz pracować w branży rowerowej?

Tak? W takim razie mamy dla Ciebie atrakcyjne stanowisko:

Opiekun polskich klientów w międzynarodowym biurze sprzedaży Sport Import w Edewecht

Twoje zadania to:

• Aktywny (telefoniczny) kontakt z naszymi klientami

• Wdrażanie naszych koncepcji sprzedażowych

• Obsługa klienta, doradztwo i wsparcie dla naszych klientów w procesie sprzedaży, w tym czynności administracyjne, takie jak, np. Przygotowywanie ofert, obsługa zamówień i zarządzanie backlogami

• Obsługa klienta na targach i imprezach

• Utrzymanie i rozszerzenie relacji z klientami

Twoje zalety to:

• Jesteś ambitny i komunikatywny

• Masz doświaczenie w obsłudze klienta i/lub w kontakcie sprzedażowym z klientami, masz umiejętności MS Office

• Mówisz po polsku i niemiecku (angielski też mile widziany)

• Zamiłowanie i entuzjazm do jazdy na rowerze, idealny kandytat ma doświadczenie w branży rowerowej, nie jest ono warunkiem koniecznym do podjęcia zatrudnienia

Oferujemy Ci:

• Wymagającą i zróżnicowaną pracę na pełen etat

• Stałe satysfakcjonujące wynagrodzenie: 2000-3000Euro netto

• Bezpieczne i niezależne miejsce pracy

• Nieskomplikowaną i przyjazną  współprace w zespole

• Możliwości rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV w j. niemieckim na adres mailowy: ktrillhose@######mport.de

Sport Import GmbH

Osoba kontaktowa: Karin Trillhose

Industriestrasse 39 26188 Edewecht, Tel: 04405-928042, www.######mport.de

Odnośnik do komentarza

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Dodaj nową pozycję...