Skocz do zawartości

[opony, ostrzeżenie!] Bontrager


Gradory

Rekomendowane odpowiedzi

To już trzecia z kolei uszkodzona opona Bontrager. Jedna poszła na gwarancji. Osnowa pękła w kilkunastu miejscach - pojawiło się pełno bąbli dookoła opony. Wymieniona w ramach gwarancji. Druga poszła zaraz po gwarancji - też kilkanaście bąbli. To jest trzecia. Ma na razie 2 takie bąble, ale z doświadczenia z poprzednimi oponami wiem, że zaraz będzie ich dużo więcej. Przy wyższym ciśnieniu bąbel jest większy. Jeszcze jedna opona na przednim kole się trzyma. Jest to Bontrager XR4 Team Issue TLR. Nie kupujcie tego szajsu!

 

IMG_20210502_234509.jpg

IMG_20210502_234444.jpg

IMG_20210502_234516.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XR2 ma podobnie. W przypadku moich opon działo się tak tylko po myciu lub jeździe w obfitym deszczu. W niczym to nie przeszkadzało podczas jazdy, więc nie decydowałem się na reklamowanie ich. Sądzę, że nie tylko u nas się tak dzieje. Niektórzy pewnie nawet na to nie zwrócą uwagi.

Trudno mi się wypowiadać na temat XR4 bo na nich nie jeździłem, ale XR2 raczej nie polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym nie marudził, ale te bomle czuć w czasie jazdy tak, jakby coś było przyklejone do opony. W dodatku one mają tendencję do powiększania się. Gdy są duże to już bardzo je czuć.

No nic, czas na nowe opony. Na pewno nie Bontrager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...