Skocz do zawartości

[wycena] Gary Fisher Sugar 3+ 2003.


Rekomendowane odpowiedzi

Planuję sprzedać dwa Sugary mój i żony i nie mam pojęcia za ile je choćby znajomym zaproponować. Bo z jednej strony to rocznik 2003, z drugiej z oryginałów mało co zostało - większość części była wymieniona no i w trakcie eksploatacji urodziło nam się dziecko…

https://archive.trekbikes.com/pl/pl/2003/fisher/Sugar3_plus#/pl/pl/suport

Z oryginału są ramy, kokpity, sztyce i przerzutki z manetkami. Ramy bez luzów, rowery sprawne. Podejrzenia budzi jeden damper,  ale przed sprzedażą go przeserwisuję.

Widelce zamieniono na Manitou Minute 2 (powietrzne 130mm z platformą)

Napędy wymienione mniej niż 200km temu - kasety/ XT.

Opony i dętki - wymienione miesiąc temu - zwijane Continental cross King.

Koła - żona Mavic Crossride (24 szprychy), ja DT/Mavic/Scott, zmienione korby (dawniej, ale są OK), oczywiście stery, suporty itd.

Hamulce - żona Avid Ultimate (w swoim czasie najlepsze na świecie - dźwignie i szczęki), ja z przódu tarcza Shimano z ubiegłego roku z tyłu Avid 5.

Rowery są sprawne, ale niemodne. I przyznam kosztowne w serwisie (dampery, widelce, napędy). Ja bym je oddał i po tysiaku za sztukę, ale szarpie mnie raz, czy nie za mało (bo fajne rowery), a raz czy nie za dużo - bo 26”, v-brakei, 3x9 itd. Są lekkie - mniej niż 12kg, co jak na fulla jest dobrym wynikiem. Lakier nie bez wad.

To nie jest ogłoszenie sprzedaży bo nie mam pojęcia ile zawołać - jak ktoś podobne sprzęty (ogólnie stare ale jare) sprzedawał lub kupował to niech coś napisze proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...