Skocz do zawartości

[Modernizacja z malowaniem] Single speed - Poznań


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukuję miejsca w Poznaniu, które podejmie się metamorfozy mojego czarnego singla na wersję z drugiego zdjęcia. Zależy mi na wypiaskowaniu i pomalowaniu ramy na kolor (british racing green lub podobny RAL), sztyca oraz mostek srebrne, chwyty i siodełko brązowe, mechanizm, zębatki, obręcz i koła w kolorze białym. Oczywiście, wraz z wymianą elementów na nowe pasujące.
Chciałbym poznać orientacyjne koszty i czas realizacji. 
 

Pozdrawiam 

D1DC94BF-694E-41D6-B1EA-58E42C6339B7.jpeg

4B3167AB-39C7-42DD-9449-4A09500B8700.jpeg

Edytowane przez Arqo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę trochę z innej strony, zanim zdecydujesz się na modyfikacje.

Jesteś pewny że masz dobrze dobrany rozmiar ramy? Bo to co masz aktualnie, wygląda kosmicznie źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz poprzez dobrze dobrany rozmiar ramy i dlaczego wygląda to kosmicznie źle? Przymierzałem kilka rowerów i na tym jeździło mi się ok, przez rok trochę kilometrów nakręciłem i nie zauważyłem niczego niepokojącego. Być. Może kwestia zdjęcia. Nie będę czarował bo raczej jestem laikiem, natomiast brnąc do celu, chcę stworzyć rower z drugiego zdjęcia, jeżeli nie za pomocą ramy, którą posiadam, to wezmę pod uwagę wymianę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siodełko praktycznie na ramie, ale przy retro ramach to jest w miarę typowe ( chociaż mimo wszystko powinna wystawać więcej).

Natomiast pozycja kierownicy w stosunku do siodełka jest lekko mówiąc dziwna, co wskazuje na zły rozmiar ramy. Masz jakiś problem z plecami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale wydaje mi się że nie ma sensu inwestować w ten rower który masz, zgaduję że kupiłeś gotowy rower na fali mody na ostre koło? :D Do takich ulepów niestety pakowali byle co, jakieś ramy od chińskich rowerów miejskich, ciężkie koła na dużych stożkach i najtańszych piastach joytecha i inne no-nameowe komponenty. Widzę że masz singlespeeda, jeśli chcesz się bawić w malowanie, to zacznij od upolowania jakiejś ramy ze starej szosówki, na dobrych rurkach reynoldsa albo columbusa za kilka stówek, będziesz mieć bazę pod porządny rower(no chyba że masz do wydania ok 2tys na samą ramę, to można kupić nową), zapomnij też o "kolorowych zębatkach", to fajnie wygląda tylko na zdjęcie jak jest nowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...