Skocz do zawartości

[do ~4000] co wybrać: Merida Crossway 300 / Scott Sub Cross 20 Men / Giant Roam Disc 1


wili

Rekomendowane odpowiedzi

co byście wybrali? celuje w  te modele, ponieważ oparte są na Deore

50% drogi szutrowe, dziurawy asfalt /  50% "dobre" drogi

i zastanawiam się, dlaczego Scott i Giant nie dają regulowanych mostków w cross'ach - wydawało mi się że to standard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.I co kolego wybrałęś bo ja mam ten sam dylemat???Scotta bym odrzucił bo ma najgorszy amor,na meridzie jechałem pod sklepem i fajnie się jechało,w giancie natomiast martwi mnie korba tylko 44 i serwis amortyzatora powietrznego co chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam ten sam dylemat , stawiałem na gianta ale ten Scott a bardziej Merida mnie zaciekawiła... Człowiek szuka droższego sprzętu żeby starczyło na dłużej przy normalnej eksploatacji a okazuje się że bieżącą konserwacja wychodzi dużo drożej niż w rowerze ze średniej półki i totalnie nie wiem w jakim kierunku iść ... 

 

A jak ta merida na żywo ? Jakieś detale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do cube analog bardzo leciutko się jechało,przerzutki działały idealnie,na żywo merida wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach.Po przejechaniu 100 metrów byłem w szoku że tak lekko to idzie na 48/11.Siedziałem też na giant roam 1 na żywo też fajnie wygląda,niestety nie jechałem na nim minusy gianta to korba 44 i niestety ten serwis amorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdym razie ja na razie nie podjąłem decyzji - nie śpieszę się z tym za bardzo

ale będę wdzięczny za info, co wybraliście

ewentualnie, może ktoś z forum opowie o swoich doświadczeniach/przemyśleniach o tych rowerach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...