Skocz do zawartości

[Tylne koło] Syncros FR 32 Disc - niestandardowe koło


Nowy303

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jestem posiadaczem roweru Scott Gambler 20 z roku 2013. Rower ostatnio oddałem do serwisu z powodu ciągnięcia przerzutki przez łańcuch. Po diagnozie usterki serwisant rowerowy zadzwonił do mnie z informacją, że koła w rowerze są niestandardowe i całe koło tylnie jest do wymiany.

Czy znajdzie się ktoś kto wie czy owe koło jest aż tak niestandardowe i niespotykalne, że jest jedno nowe na cały kraj. Wiadomo, że jest to rocznik 2013, ale czy jest ono faktycznie tak niestandardowe.

A to tylko połowa problemu, problemem również jest jego kwota czy takie koło może kosztować aż 1250 złotych.

Również prosiłbym o odpowiedź czy wie ktoś dlaczego łańcuch może ciągnąć przerzutkę przy jeździe, czy rzeczywiście jest to wina koła, czy nie można wymienić samej piasty?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy znajdzie się ktoś kto wie czy owe koło jest aż tak niestandardowe i niespotykalne, że jest jedno nowe na cały kraj. Wiadomo, że jest to rocznik 2013, ale czy jest ono faktycznie tak niestandardowe.

Jeśli gość szuka identycznego to zapewne stanowi to problem. Kupno samej piasty 150x12 i przeplecenie koła zakładając, że obręcz jest ok zamknie się pewnie w 5 stówkach

używane kółko ogarniesz np. za

https://www.olx.pl/d/oferta/kolo-tylne-bontrager-z-obrecza-octaneone-pro-CID767-IDIXYZ7.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...