Skocz do zawartości

[rama] Scott aspect 720 r. m a 161 cm wzrostu?


moose_etc

Rekomendowane odpowiedzi

 

2 godziny temu, wkg napisał:

A ogólnie to więcej fotek by się przydało :)

właśnie jadę w plener, może coś mi się uda cyknąć jakieś materiały poglądowe jeszcze ^^

Dzięki Panowie za zaangażowanie ;):D  odnośnie siodełka: Kombinowałam trochę, bo jak ten rowerek do mnie przyjechał, to problem był taki, że zjeżdżałam za siodełko (jeszcze przed przesunięciem go do przodu). Więc przesunęłam je do przodu i mikroskopijnie pochyliłam czubkiem w dół, ale dosłownie mikro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2021 o 13:11, skom25 napisał:

Rozmiar S o dziwo nie jest dużo mniejszy.

Z rurą 585 i mostkiem 100, to ja jeździłem przy 174 cm i zwarta pozycja to to nie była.

Dokładnie,różnica miedzy S a M w tym Aspecie jest raczej kosmetyczna. Tylko przekrok w S będzie wyraźnie niższy. Ja bym zmienił mostek na taki 2-3cm krótszy i zobaczył jak będzie. To nie kosztuje majątku. Można kupić jakiś budżetowy używany mostek i sprawdzić jak będzie. Jeśli przekrok jest na akceptowalnym poziomie to w czym problem? Dla przykładu ja mam 176cm i śmigam na ramie 17cali (koła 27,5) ale rama ma efektywnie 605mm, do tego mostek 70mm i jest miodzio.  

Obstawiam że przy rurze 585 mm, mostek 60mm dla kobiety 161mm będzie idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mierzy się swój mostek, wchodzi na allegro, szuka krótszego o podobnym wzniosie - raczej 7 stopni masz. Potem się kupuje :D 

Dobrze zmierzyć średnicę kierownicy suwmiarką żeby kupić taką samą ale raczej są standardowe. Masz 31,8 mm.

Jest też plan "B". Pojechać do sklepu i "prosze mi dobrać  mostek."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...