Skocz do zawartości

[olej] Olej Shimano


maciekelga

Rekomendowane odpowiedzi

@Q_u zupełnie nie rozumiem takich komentarzy! Święte prawo sprzedającego ustalić cenę jaką chce, święte prawo kupującego szukać najlepszej oferty i kupić albo nie. Jakiekolwiek komentarze są zbędne. Rozumiem, że jak idziesz do piekarni i trafisz na tą droższą to lecisz z takim tekstem do ekspedientki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, faktycznie allegro i "wujek Google" to wyższa szkoła jazdy i muszą się znaleźć "miszczowie" potrafiący obsługiwać te cuda techniki i informujący, że można znaleźć taniej :)

@wkg na twoim miejscu byłbym konsekwentny i nie ograniczałbym się z taką działalnością misyjną tylko w internecie, warto o cenach informować również ludzi w realu np. przy kasach w biedronkach i piekarniach xD Już pomijam stwierdzenia, że według Twojej definicja gospodarka wolnorynkowa i każda firma to cwaniactwo :)

PS. tak samo jak szczepionki zabiły miliony osób i nie działają co widać po przykładzie Izreala i GB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

przecież droga jest wolna, chcecie to kupujcie na Allegro, w lokalnym sklepie rowerowym czy piekarni. Ja kupiłem do swoich rowerów, zużyłem 200ml, reszta została.

Przy okazji po zakupie tych "120 ml za 16 zł"  polecam sprawdzić kolor oleju czy jest taki sam jak oryginał, ja 3 razy kupowałem rozlewany na Allegro od polecanych sprzedawców, 3 razy robiłem zwrot, stąd też decyzja o zakupie większej oryginalnej ilości.

Jeżeli admin/moderator ma zastrzeżenia niech usunie temat, nie mam nic przeciwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wkg napisał:

No to szkoda, że nie rozumiesz. Ale objaśnię: Naszym świętym prawem jest przestrzec kolegów z forum przed cwaniakiem i przepłacaniem. 

Dzięki za poparcie.

@maciekelga O, zaczyna się insynuacja, że tam to podróba, za te 16pln. 

Myśl co chcesz, ale po prostu uważam co uważam, że jak kupiłeś za X to oddaj za X skoro nie użyjesz więcej, a nie robisz z siebie Janusza żeby jeszcze na pozostałości 600 ml zarobić trzydzieści kilka złotych.

Po porady na forum lecisz za free, ale w drugą stronę już nie podziałasz. To jest społeczność pomocna sobie, a nie kto kogo... dopisz resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q_u 

Nie insynuacja tylko jasno powiedziałem jakie ja miałem przygody. Jeśli tak będzie dla Ciebie lepiej to: tak, ja 3 razy trafiłem na podróbkę, kolor oleju był bardziej żółty/słomkowy niż jak oryginalny czyli różowy. Z tego powodu dokonywałem zwrotu.

Taka to właśnie jest różnica między działem merytorycznym a giełdą...ale skoro tego nie rozumiesz to trudno.

Prośba o usunięcie tematu: mi się nic nie stanie jak olej trochę postoi w garażu a kilku osobom zrobi się lżej na duszy ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę mnie nie obchodzi co zrobisz, czy to będzie wisiało, czy nie.

Po prostu uważam i na to zwróciłem uwagę, że jesteś częścią tej społeczności i jak widzę nie od dziś, a próbuje te kilka złotych wydrzeć więcej.

Chociażby z przyzwoitości dla grona userów, za pomoc jaką sobie każdy tu daje nie pakowałbyś tej rynkowo drogiej oferty na giełdzie forum.

A co do zakupu podróbek, innych mineralnych pod marką shimano wystarczy kupować w sprawdzonych sklepach i nie ma kłopotów. A te sprawdzone często mają dobre ceny.

To moja zdanie, tak to postrzegam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20zł/100ml daje 200zł z opakowania.
Litr w detalu kosztuje poniżej 90zł. Doliczmy do tego plastikowe buteleczki 100ml po złotówce - niech będzie, że wychodzi okrągła stówka. 100% przebicia. Nieźle. Widzę coraz lepsze kombinacje są w czasach niedostatku. :D

Rozumiem, wolny rynek i te sprawy, ale nie mogę się nie zgodzić z kolegą @Q_u, że to zwykłe szukanie jelenia i naciągactwo.

Gdyby autor sam produkował ten olej i go sprzedawał po określonej przez siebie cenie, to faktycznie nie byłoby co dyskutować. Tak jak było kiedyś z @leo1 i jego uszczelniaczem - nikt nie narzekał na naciąganie, ludzie kupowali i chwalili. Tyle, że to był faktycznie produkt konkurencyjny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zrozumienie mojego toku myślenia. Nie dajmy się po prostu zwariować podbijaniem cen na rynku rowerowym.

Dla mnie takie coś co tu jest po prostu obrzydliwe, zamiast się jakoś szanować, pomagać to się próbuje ktoś dorobić te kilka złotych w jak by nie patrzeć gronie hobbystów.

OLX wszystko łyknie, ale może warto zadbać o to aby forum było wartościowe w tym powalonym świecie podbijania cen "bo i tak hobbysta" zapłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...