Skocz do zawartości

[Bikefitting] Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, przymierzam się do zrobienia bikefittingu i chciałbym się spytać czy ktoś robił go w Specialized Concept Store ROWMIX na Zakopianskiej, Bike-RS lub Profidea i może się podzielić opinią?

A także jak wyglądają ceny w dwóch ostatnich?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam Jarka Dymka. Nie tylko dopasował mi rower i bloki SPD do mnie ale też podpowiedział ćwiczenia rozwijające i rozciągające do moich braków.

Według mnie lepiej zapłacić raz i mieć lepiej wykonaną usługę i spokój do końca życia przynajmniej danego roweru.

 

Tak na marginesie, jednego dnia zrobiłem trasę Łódź - Myślenice - Łódź żeby się u niego "zbadać" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, jestem świeżo po bike fittingu w Profidea.

Zaczęło się od szczegółowego wywiadu o przebytych kontuzjach, dyskomforcie podczas jazdy, pokonywanych dystansach, celach treningowych itd. 

Później szczegółowe pomiary, sprawdzanie zakresu ruchów, naturalnych ograniczeń. 

Potem ustawienie bloków, dobór siodła i wkładek. Na koniec ustawienie pozycji na rowerze i "doregulowanie" wszystkich ustawień. 

Okazało się że jeżdżę na siodle o źle dobranym rozmiarze i nieodpowiednich wkładkach do budowy mojej stopy 😊

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu z którym się tam spotkałem, odbyłem krótką przejażdżkę i już czuję że jest dużo lepiej. 

Pojeżdżę dwa tygodnie i mam dać informację zwrotną czy wszystko w porządku i umówić się na ewentualne korekty. 

Jeśli chcecie więcej szczegółów proszę pytać, ja ze swojej strony jak na razie jestem baaaaaaardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić to studio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...