Skocz do zawartości

[Licznik] MIO Cyclo 100-licznik rowerowy GPS


Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam licznik rowerowy GPS MIO Cyclo 100-cały komplet tak jak na zdjęciach. Jestem 1 właścicielem. Od dłuższego czasu leżał w szafie i się marnował. Licznik wyrejestrowałem, więc nowy nabywca nie będzie mieć żadnych problemów z rejestracją na siebie i użytkowaniem.

Urządzenie Mio Cyclo 100 wyposażone jest w ekran z powłoką antyodblaskową o przekątnej 1,8 cala, menu o nieskomplikowanej strukturze, a także pulpit z możliwością dostosowania go do potrzeb użytkownika, prezentujący dane wybrane przez rowerzystę. Z urządzenia można korzystać natychmiast po wyjęciu z opakowania i zamontowaniu na rowerze w układzie poziomym lub pionowym.

Niewielkie gabaryty wytrzymałej i wodoodpornej obudowy (IPX7) sprawiają, że z komputera Mio Cyclo 100 można korzystać w każdych warunkach pogodowych. Dzięki długiemu czasowi pracy akumulatora, wynoszącemu do 18 godzin, można pokonywać dłuższe dystanse bez martwienia się o konieczność jego ponownego naładowania.

Urządzenie Mio Cyclo 100 jest idealnym towarzyszem codziennych treningów: dzięki funkcji osobistego partnera treningowego możesz stawiać przed sobą wyzwania i poprawiać swoją wydajność. Urządzenie rejestruje czas, prędkość, odległość, wysokość, zużycie kalorii i pokonywane trasy dzięki wbudowanemu modułowi GPS. Po powrocie do domu można w łatwy sposób przeanalizować zarejestrowane trasy i udostępnić je w trybie online za pomocą aplikacji Mio Share zainstalowanej na komputerze.

Mio Share to dostęp do informacji o Twoich treningach, analiza Twoich wyników oraz źródło wielu pomysłów na nowe trasy oraz wyzwań.

Urządzenie Mio Cyclo 100 to idealny partner treningowy każdego miłośnika sportów rowerowych.

Aplikację mioshare możemy sparować z naszym kontem na stravie, wtedy automatycznie nasze treningi zaczną lądować też na koncie na stravie.

Cena 150zł i odbiór osobisty w Tychach, ewentualnie mogę wysłać.

11.jpg

22.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...