Skocz do zawartości

[rower] Kuwahara Pacer sscx


akkwlsk

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, w myśl zasady "jeśli nie używałeś klamota przez rok, to znaczy że go nie potrzebujesz" sprzedam Kuwaharkę. Poczwórnie cieniowane rurki Ishiwata EXO, widelec Tange, rozmiar 57cm.

Rama rocznik '88 odmalowana w ładnym, czerwono-ceglanym kolorze pokrytym dodatkowo klarem metalik. Na żywo wygląda super, warstwa lakieru jest cieniutka więc mufy i inne szczegóły nie są brzydko zalane. Malowanko było w 2016, więc w niektórych miejscach lakier lekko zmatowiał, ale dalej wygląda nieźle.

Ramka aktualnie stoi ubrana tak jak na pierwszym zdjęciu, czyli wersja SSCX:

- koła na obręczach alexrims ACE18 (17mm wewnętrznej szerokości) i piastach shimano, tył XT przód deorka,

- Opona tył Maxxis Locust (na wykończeniu) przód świeże schwalbe smart sam, obie 35c

- sztyca i mostek accent, mostek na adapterze pod ahead, siodełko jakieś Gazelle, bardzo wygodne i w ładnym stanie,

- kiera Deda Elementi cośtam 46cm, klamki Tektro, podwójna owijka PRO (wiem, wiem, nie można) żeby na szuterku było mięciusio.

- szczęki canti shimano LX czorne,

- stery Tange na maszynach,

- korba RX100 z blatem Gebhardt 42z, suport na maszynach, nie pamiętam jaki, ale działa

Cena za rower tak jak stoi wyżej to 900zł, na pozostałych fotkach pokazane inne wcielenia żebyście sobie mogli zwizualizować w co można Kuwaharke przepoczwarzyć.

Wady niekryte:

- tylny trójkąt był rozciągany pod 135mm, więc żeby biegi działały piko bello trzeba by sobie hak naprostować,

- chainstay od środka przetarty w miejscu kontatku z oponą, bo kilka razy udało mi się przesunąć koło w hakach jeżdżąc singlowo i oponka zrobiła swoje,

- jest pajączek pod zaciskiem sztycy - z takim ramę kupiłem, nic się z tym nie dzieje i nic z tym nie robiłem, ale jest to informuję (prawdę mówiąc to wszystkie moje stare ramy cro-mo taki miały i w żadnej pęknięcie nie postępowało).

Mam jeszcze sporo gratów do niej, między innymi:

- komplet błotników SKS (ale błotniki nie działają z oponkami 35mm, używałem ich w wersji szosowej ze slickami 28mm)

- Oponki Conti Ultra sport 28c (jedna zwijana druga drut, stan dobry),

- kompletny napęd 3x7 shimano DX z manetkami typu thumb, korbą, przerzutkami i kasetą, łańcuch też się znajdzie.

- klamki cantilever pod prostą kierownicę,

- mostek quill gdyby komuś przeszkadzała konwersja pod ahead,

- tylne koło pod ostre (obręcz Rodi na piastuni przedniej shimano z mocowaniem zębatki w miejscu tarczy hamulcowej )

- pewnie jeszcze jakieś graty, o których aktualnie zapomniałem.

Jeżeli ktoś by sobie winszował któreś z tych dodatkowych fantów przygarnąć razem z rowerkiem, to się dogadamy co do ceny.

Rowerek stoi koło Gliwic, można się dogadać co do oględzin a może nawet wysyłki jak będę miał dobry humor.

Gdyby ktoś był poważnie zainteresowany, to mogę oczywiście zrobić szczegółowe fotki, pod warunkiem że przestanie lać deszcz.

IMG_2786.JPG

IMG_1280.JPG

IMG_20160918_104730.jpg

IMG_20161122_165241.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...