Skocz do zawartości

[Promowanie] w jaki sposób i czy w ogóle to Robicie?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś pogoda mało rowerowa,Wiosna zapomniała o nas.

Spędziłem cały dzień w mieście,na świeżym powietrzu-Służbowo.

Ruch rowerzystów ograniczony do pojedynczych sztuk.

I zacząłem się zastanawiać jak promujecie zachęcacie do wyjścia innych na ROWER?Do uprawiania tego niezwykłego sportu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, TheJW napisał:

Ja tam zniechęcam, bo im mniej osób jeździ, tym łatwiej robić KOMy. 😆

Ja u siebie na szutrach straszę, że miśka widziałem i dzięki temu mam spokój, ponad 20km i jestem praktycznie sam. Spotykam tylko SG i SL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartuję. Generalnie nie namawiam już nikogo. Raz spróbowałem namówić swoją kobietę - napaliła się, kupiliśmy jej od razu porządny rower...i właściwie na tym się skończyło, bo jeździ tyle, że nie nauczyła się jeszcze wypinać SPD. ;) Wypomina mi tylko, że wydała kilka tysięcy na "za dobry" rower. Stwierdziłem, że to bez sensu i jeśli ktoś ze znajomych będzie chciał, to sam się do mnie zgłosi z prośbą o porady czy odnośnie tras, czy doboru sprzętu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczmy namawiajmy,Kiedyś opuścisz Arenę i dbajmy o to aby byli następcy,jeszcze z większym zapałem niż my.

11 minut temu, Q_u napisał:

Ja u siebie na szutrach straszę, że miśka widziałem i dzięki temu mam spokój, ponad 20km i jestem praktycznie sam. Spotykam tylko SG i SL.

 Z Nadarzyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, mechanikrowerowy1986 napisał:

Walczmy namawiajmy,Kiedyś opuścisz Arenę i dbajmy o to aby byli następcy,jeszcze z większym zapałem niż my.

 Z Nadarzyna?

 

35 minut temu, Q_u napisał:

Ja u siebie na szutrach straszę, że miśka 

 

17 minut temu, Q_u napisał:

Jaki Krzysztof Jarzyna?

Ja słyszałem tylko o jednym Miśku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się nakręcasz, te forum jest jedną nogą w grobie a drugą wciąż nabija komy, większość jest na fejsie, insta czy w ogóle nie interesuje ich "uzewnętrznianie w sieci".
Niby forum ogólnopolskie a najbardziej aktywnych użytkowników, nie licząc modów, można zaokrąglić do 21 palców zdrowego mężczyzny.
Na mediach społecznościowych jest większy ruch, choć obserwuję również coraz mniejsze zainteresowanie, za to coraz większe sponsorowanie i rabato w Anię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ale jak nie wiem jakie stery czy chwyty  kupić to dowiaduję sie po kilkunastu minutach. Jak będę zmianiał napęd to wiem, że mi doradzą najlepszy.  Jak zmienię Vittorie na coś lżejszego to już wiem na co. Wciąż tu dużo pasjonatów z zacięciem do naprawiania świata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładanie tematu bardziej wychodzi z lenistwa, w internetach o sterach czy chwytach, stopkach i mitach, zostało naprawdę napisane sporo, za dużo, powielają się pytania i odpowiedzi, problemy, zagwozdki, ciekawostki i boku ducha winne rowery. 
Choć ostatnim rokiem spamując fotkami z rower ow Ania, zbakcylowałem kolegę do kupna roweru i w konsekwencji tej że, sprzedał kartę graficzną i zaczął coś mamrotać o gravelu ;) 

Pozdrow'er

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tylko facebooka i zrezygnowałem, życie stało się prostsze. Kiedys ludzie wrócą na fora to pewne. Pozatym zostają jeszcze blogi albo vlogi - te ostatnie są bogatym źródłem informacji podanymi w ciekawej formie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, whiteindian napisał:

Kiedys ludzie wrócą na fora to pewne. Pozatym zostają jeszcze blogi albo vlogi - te ostatnie są bogatym źródłem informacji podanymi w ciekawej formie. 

Oj niestety nie, nie wrócą. Wszystko idzie ku prostszemu - mało komu chce się napisać pytanie już dzisiaj. Nie zauważyłeś tego? A skracanie języka typu xd, dzk, a intrepunkcja? I Ty sądzisz, że takie osoby pokuszą się o napisanie  poprawnie 2-3 zdań? To dla nich za dużo. A jak już to wykreślą, to nie potrafią przeczytać treści i zrozumieć. Dlatego filmiki instruktażowe na YT, czy obrazki na nich działają.

Blogi dzisiaj w 99% to kryptoreklamy. Zawsze praktycznie mają nakierować konkretnie na coś, a nie zawsze przekazać wiedzę, czy fakt. 

@sznib na grupach FB też masz adminów, modów. Idzie utrzymać porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mechanikrowerowy1986 napisał:

Brakuje ci miejsca?

Tak, momentami brakuje, zwłaszcza na parkingach pod sklepami.
W sezonie w pracy też ciasno w stojakach i częściowo to moja wina, bo część widząc że jeżdżę cały rok też zaczęła jeździć, choć tylko przy lepszej pogodzie. Załatwienie dodatkowych stojaków też się przyczyniło do większej popularności.

Generalnie jakoś specjalnie nie promuję, bo wyrosłem z wieku "aktywisty". Poza tym skala rowerowania jest już na tyle duża, że to się samo kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde forum ożywa dzięki off topicowi i wiele for dzięki temu żyje. A w tym temacie już posprzątanie z byle powodu i pewnej aluzji, że coś tu się nie zgadza... Fora same z siebie nie znikają tylko coś lub bardziej ktoś je unicestwia. Trzeba sobie zdawać sprawę, że owszem przybywa takich "Kamilków" ale też wiek regularnie jeżdżących ludzi się podnosi. Jak tu się ma odnależć za chwilę 60-latek z bogatą wiedzą, który napisze takiemu "Kamilkowi" by przestał p...... głupoty. Przecież oberwie nie "Kamilek" tylko ten drugi. 

A by nie było poza tematem to jak słyszę "promować" w temacie rowerowym to jak słowo daję mam ochotę pobiec do kibla w wiadomym celu. Przez to słowo mamy też dziś to co mamy czyli drożyznę. Za chwilę to promowanie będzie tak wyglądać, że ktoś biedniejszy będzie miał z powodów finansowych tak pod górę, że szczytu osiągnąć mu się nigdy nie uda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Cytat

Jak tu się ma odnależć za chwilę 60-latek z bogatą wiedzą, który napisze takiemu "Kamilkowi" by przestał p...... głupoty. Przecież oberwie nie "Kamilek" tylko ten drugi.

Po prostu,  pisać żeby przestał "gadać głupoty". Kultura nie ma ograniczeń wiekowych, a jaki jest sens rzucania wulgaryzmami, kiedy zawsze można zastosować normalną formę?

P.S. Na ten wykropkowany wulgaryzm przymknę oko, bo zastosowany został w formie przykładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wolę fora niż jakieś grupy na fb mimo, że nawet do 30 lat nie dobiłem. Jest względny porządek, możesz znaleźć co wcześniej napisałeś itd. A co najważniejsze, przede wszystkim z perspektywy "pytającego" - widzisz liczbę postów/reputację osoby, z którą rozmawiasz i możesz sobie wydedukować czy masz do czynienia z kimś siedzącym w temacie czy przypadkowym forumowiczem. Ostatnio pytam na fb o schemat do notebooka bo mi się ewidentnie mostek na zasilaniu zrobił to mi dzieciaki odpowiadają żebym sobie sterowniki przeinstalował😂 Albo inny myśliciel motoryzacyjny twierdzi, że po chiptuningu się przełożenia skrzyni biegów zmieniają i jak jechałeś 100kmh przy 3k rpm to tą samą prędkość osiągniesz przy 2k rpm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...