Skocz do zawartości

[Wahoo elemnt roam] instrukcja po polsku i pierwsze uruchomienie


hunter78

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też nic, myślałem że to kwestia przeglądarki języku Angielskim. To kolega zabłysnął...

Nie jest tak, że do produktu kupionego w Polsce, musi być instrukcja po Polsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FigoiFago napisał:

Wiem :) Pytałem z ciekowości 😆 XXI wiek a Wahoo nie potrafi wprowadzić polskiego menu. Każdy powinien znać angielski hehe

Potrafi i zajęłoby im to pewnie chwilę, bo ze strony programistycznej jest to szybka robota.

Tyle że Polska jest tak małym rynkiem, że najzwyczajniej się nie opłaca.

Zresztą mówiąc uczciwie, to w samym komputerze za dużo tekstu nie ma. Mam Lezyne Super PRO GPS, też po Angielsku. Aplikacja na telefon jest po Polsku, a to tam robi się 90% rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pinok napisał:

Mnie zastanawia jak autor sobie poradzi w niebezpiecznym zewnętrznym świecie skoro boi się włączyć małego komputerka bez instrukcji czy poprowadzenia za rękę.

Przesadzasz. Są różni ludzie, nawet nie wiesz w jakim wieku jest autor.

Słyszałem że Wahoo jest intuicyjne. Kupiłem Lezyne i sam siedziałem z instrukcją, bo nie miałem pojęcia co się dzieje.

Także przestań wyciągać jakieś wnioski z tylnej części ciała, na podstawie pytania jak włączyć komputer. Autorowi pewnie nie chodziło o samo włączenie, tylko konfigurację itd.

Zrób sobie prosty test. Zakładam że język Angielski znasz, więc wybierz np Niemiecki. Ustaw go sobie, zresetuj dowolne urządzenie i spróbuj skonfigurować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
28 minut temu, skom25 napisał:

Tyle że Polska jest tak małym rynkiem, że najzwyczajniej się nie opłaca.

Brytonowi jakoś się opłaca.

Nie jest to kwestii opłacalności ale bardziej postrzegania powszechności języka polskiego i potencjału rynku wg producenta.. Amazon ma swoje centrum w Gdańsku dla Alexy i systemów Echo, a mimo to  Alexa nie ma języka polskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...