Skocz do zawartości

[5000zł+-1000)] Gravel


dan737

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak w tytule potrzebny Gravel +- 5000zł. Wzrost 173cm. Rowery które przykuły moją uwagę to Romet Aspre 2/Boreas 2 i Giant Revolt 2.  Macie jakieś sugestie którego wybrać, a może w tych pieniądzach warto zwrócić na coś innego uwagę? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłeś szukać ze złej strony. Nie wiem jak aspre mógł przykuć twoją uwagę skoro fizycznie nie występuje na rynku😎 Z tej trójki zdecydowanie najlepszy jednak jest to rower widmo, istnieje tylko w katalogu.

W poprzednim i obecnym sezonie rowerów nie szuka się na zasadzie "wybieram w katalogu co chcę i rozglądam się za najlepszą ofertą" tylko "patrzę co da się w ogóle kupić i porównuje ze swoimi potrzebami"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe faktycznie masz racje, podejrzewałem że nie można już go zakupić dlatego podałem też Boreasa. Przejrzałem któryś sklep rowerowy i widzę właśnie że z dostępnością to jest dramat aktualnie. W takim razie inaczej....co w miarę dostępnego w tej kwocie dostanę? Czego, jakiego roweru szukać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Hehe faktycznie masz racje, podejrzewałem że nie można już go zakupić

On się JESZCZE nie pojawił a zaprezentowany był w październiku

Cytat

Czego, jakiego roweru szukać? 

Dostępnego. Zacząłbym od tego czy masz jakieś konkretne wymagania, czy masz zamiar robić jakiś upgrade (co zwykle tanie nie jest), jaki ma być charakter roweru - wolisz typowego wycieczkowca czy będziesz próbował jeździć po singlach, gravele są różne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mihau_ napisał:

On się JESZCZE nie pojawił a zaprezentowany był w październiku

Wow nie jestem w temacie faktycznie, myślałem że był dostępny i zastąpili go Boreasem. Nie jestem wybredny i dla mnie to tylko rower...ma jezdzić i tyle. Najważnieszy jest stosunek cena/jakość...mam aktualnie gianta talona chyba 2019r i robie nim w sezonie letnim 20-50km góra 2 razy w tygodniu. Gravela potrzebuje aby troche więcej pojezdzić asfaltem i robić co jakiś czas trasę 20-100km nie omijając dróg leśnych oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mihau_ napisał:

tribanie rc520

Czytałem gdzieś o nim i ogólnie wielu sobie chwali ten rower także dziękuję za sugestie wezmę go pod uwagę. Jakiś model któremu warto się przyjrzeć i brać jeszcze pod uwagę z lepszymi podzespołami od tego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mihau_ napisał:

Żeby kupić gravela z lepszą grupą niż ten triban potrzebujesz na dzień dzisiejszy jakieś 7k (o ile jeszcze coś jest) a najlepiej więcej

No i super, dziękuję. Niby mógłbym dołożyć tylko przy moich wycieczkach nie widzę sensu większej inwestycji w rower. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...