Skocz do zawartości

[do 4.5k] uniwersalny/gravel asfalt80%


coldim

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim,

 

Bede wdzieczny za pomoc w doborze roweru:

  • Rower sluzy mi przede wszystkim do jazdy "fitnessowej", to moje relaksujace aeroby uzupelniajace trening crossfitowy
  • Jezdze glownie asfaltem/sciezkami w okolicach Krakowa, odleglosci 40-60km dotychczas ale chce tez uniwersalnosci zeby moc zjechac na droge szutrowa i nie niesc roweru.
  • 169cm wzrostu, 75cm przeswit do krocza boso
  • Kregoslup ledzwiowy w srednim stanie - swoje dzwigam ale to cos innego niz spedzanie kolejnych godzin w "zlej pozycji" na rowerze
  • Moj obecny rower nizej i nawet zastanawialem sie czy potrzebuje czegos nowego.Glowne zastrzezenie do niego to ze mam poczucie ze jest za wolny no i po 30min jest dla mnie niewygodny i pewnie jest sporo za duzy bo rama to L (mam pewnie zle ustawione siodelko bo cierpnie krocze + pozycja na kierownicy rowniez meczy, czasem mi cierpna dlonie)
  • Luzny budzet to ok 4.5k - nie widze powodu zeby wydawac wiecej, ale jesli warto to jest to realne. Dodatki, w tym sztyca amortyzowana o ktorej mysle sa w osobnym budzecie
  • Chcialbym go kupic max do konca czerwca

Wstepnie przegladajac forum myslalem o fitnessach/gravelach. Biorac pod uwage domyslnie bardziej ergonomiczna pozycje moim faworytem jest Four Corners M - choc nie wiem czy da sie go dostac. "Wydaje mi sie" ze to rower ktory da mi mozliwosc jechac wygodnie jak jade z dziewczyna na przejazdzke, ale tez jak chce pojechac szybciej to mi to umozliwy. Moja najwieksza watpliwoscia jest to ze jest on raczej polecany do bikepackingu ktorego ja nie bede uprawial.

Patrzylem jeszcze na Gestalta, Tabou Gravo i Mongoose Guide Sport ale szczerze powiedziawszy sam nie potrafie wybrac.

172743859_486598439366654_2893655799444802824_n.jpg

173220341_155683373125855_6947565167531617644_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...