Skocz do zawartości

[1500] pierwszy rower szosowy


tesara

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że tam jakąś korbę campy wsadzili a tu "decathlon"😁 Ale mniejsza, jeszcze trochę pojeżdzi. Stan kasety po tej fotce ciężko ocenić, za dużo syfu.

Ogólnie za taką kasę warto. W najgorszym wypadku jeśli chodzi o napęd do wymiany łańcuch + kaseta czyli na dzięń dzisiejszy jakieś 250-300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem zddecydowany na tego decathlona 7.3, facet wysłał rower ale był źle zapakowany i kurier mi doradził żebym nie płacił i odesłał. Facet odpisał, ze dotarł rower do niego cały i domagał się żebym płacił jeszcze raz za przesyłkę i pudło rowerowe. Nie zgodziłem się płacić drugi raz za wysyłkę bo w końcu to jego wina, on źle zapakował. Później rower zniknął z jego listy przedmiotów i przestał odpowiadać na wiadomości. Znalazłem podobny rower za tą samą cenę. Mógłbyś zerknąć i napisać co sądzisz?

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-szosowy-decathlon-CID767-IDJHft5.html#84f6139b84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ty masz lat? 12? Gość poświęca swój czas i pieniądze żeby ogarnąć karton, spakować rower za kilka stówek (mi by się przy tej kwocie zwyczajnie nie chciało), zawieść na jakiegoś dhl'a a tobie się wydaje, że jest "źle zapakowany" więc go nie odbierasz i masz wszystko gdzieś? A jak miał go zapakować jak nie w karton rowerowy? Mega frajerskie zachowanie z twojej strony, wcale się nie dziwię że nie chce z tobą gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mihau_ Dlatego jak sprzedaje cokolwiek za pobraniem to przedpłata kosztów wysyłki i ew. zwrotnej na konto. Przez kilka lat miałem 3 takich co nie odebrali z jakiegoś sobie znanego powodu, więc więcej nie mam zamiaru ponosić kosztów. 

Co do "kurier mi doradził" to odbierasz i jak coś nie tak spisujesz protokół, a nie zachowanie dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta paczka nie wyglądała dobrze, to nie był karton rowerowy tylko jakieś dwa kartony sklejone ze sobą. Ja chciałem odebrać ale tak jak mówiłem kurier wyraźnie doradzał żeby nie odbierać. Sprzedawca nic nie stracił bo ja mu wysłałem kasę za przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja chciałem odebrać ale tak jak mówiłem kurier wyraźnie doradzał żeby nie odbierać. 

To do kuriera zadzwoń sobie pogadać... po co się tym z nami dzielisz? Nie ogarniam... nie chciałeś roweru... bo nie podobało Ci się pudełko... Ale w innym pudełku to już TEN SAM rower przesyłany DRUGI RAZ byś wziął? Stary Ty rozumiesz swoją wypowiedź? I mówisz że sprzedawca nie odpisuje... ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tesara napisał:

Sprzedawca nic nie stracił bo ja mu wysłałem kasę za przesyłkę.

A paczka zwrotna to jest darmowa? Zapłacił tyle samo drugi raz. Jedyną rzeczą jaką mogłeś zrobić żeby wyjść z twarzą to oddać mu te pieniądze, wysyłka to było twoje życzenie i twoje ryzyko a koszty poniósł sprzedający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież ja nie odpowiadam za to jak ten rower był zapakowany. Powtarzam paczka wyglądała bardzo źle i nawet kurier radził ją odesłać. Miałem płacić za uszkodzony towar? Ale widzę, że mi nie pomożesz w ocenie tego ostatniego roweru bo uważasz, że jestem nieuczciwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum to nie koncert życzeń.

Raz, dwa.. pięć rowerów można obejrzeć i coś podpowiedzieć, ale tak do usranej śmierci?... I szanuj kolegę, któremu jako jednem z niewielu chce się oglądać te graty jeden po drugim...

A roszczeniowości i smarkatych emocji nikt nie lubi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...