Skocz do zawartości

[do 2.500 pln] szosa/kolarzówka


Aniol41

Rekomendowane odpowiedzi

@Maciej01221 gość nowe ogłoszenie wrzucił, https://www.olx.pl/d/oferta/rower-szosowy-holenderski-sensa-56cm-CID767-IDJrTQW.html#496b78fc03

w razie czegoś jest też inna sztuka https://www.olx.pl/d/oferta/rowe-sensa-szosowy-CID767-IDJ2q7n.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=2

+ wisi też nowszy model, na aktualnej 105, trzeba dopytać o rozmiar ale wygląda na mniej wiecej odpowiedni https://www.olx.pl/d/oferta/rower-szosowy-sensa-romagna-105-CID767-IDJhKBn.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=0

@Ender72zapoznaj się z definicją ironii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie stówki w dół kiedy rower wisi już pewnie kilka tygodni to nie jest dużo. To jest sensa (a nie trek czy spec, które najszybciej schodzą,  żeby szukać roweru tej marki trzeba mieć świadomość, że taka w ogóle istnieje, jeśli ktoś nie siedzi w temacie to nie ma o niej pojęcia), jest na szczękach (a zewsząd klienci są bombardowani hasłami, że tylko tarcze są przyszłością a za rok nowych kół pod szczęki nie dadzą rady kupić😝), do tego jest to typowa szosa, klasyczna geometria i wąska opona, nie żadne ędurensy. Rower w takiej konfiguracji to nie jest obiekt pożądania na rynku wtórnym więc trzeba walczyć ceną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no okey, czyli teraz cena 2700 brzmi dosyć realnie. Spróbuję tyle zaoferować, za pewne skończy się na 2.800/2.850... 

Kolejne pytanie, czy warto ryzykować z wysyłką? Nie mam praktycznie nikogo kto zna się na rowerach i mógłby ze mną pojechać no i mam do tego Pana jakieś +-300 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia dużo pokażą. No i gdybyś pojechał, to podczas 1 przejażdżki sprawdź, czy nic nie trzeszczy, czy koła nie biją, czy przerzutki płynnie zmieniają biegi.

Resztę podpowiedzą koledzy.

Łatwiej jest kupować przez Allegro, masz ewentualnie możliwość zwrotu. Ale trzeba się liczyć z wyższą ceną. Na OLX z wysyłką to zakup w ciemno. Raczej nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zdjęcia dużo pokażą

Mhhh...

Cytat

Łatwiej jest kupować przez Allegro, masz ewentualnie możliwość zwrotu

Używany od osoby prywatnej? Chyba to są sporadyczne przypadki.

19 minut temu, Maciej01221 napisał:

Nie mam praktycznie nikogo kto zna się na rowerach i mógłby ze mną pojechać no i mam do tego Pana jakieś +-300 km

🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ender72 dziękuję, też właśnie zawsze wszystko kupowałem przez allegro. Olx właśnie nie ma zwrotów chyba. Przez parę dni szukam właśnie rower i codziennie zadaje sobie pytanie czy ja na pewno potrzebuje tak drogi rower, bo ja chce jeździć tylko dla rekreacji żeby zrzucić trochę kilogramów, przy okazji pozwiedzać okolice i fajne ścieżki rowerowe. Czy kupno nowego roweru z gwarancją np z Decathlonu (trochę tańszego bo powiedzmy za 2.200-2.500zl) nie byłoby lepszym wyjściem dla mnie? Miałbym przynajmniej wszystko nowe i wiadomo że nie nawali. Dajcie znać ;) nie chodzi o to że chce uszczuplić budżet bo nie o to w tym chodzi, po prostu nie chce kupić kota w worku i potem żałować że nie wziąłem nówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście 300km przy takiej kwocie raczej by mi się nie chciało jechać. No ale to ja, najdalej po rower jechałem 80km i to tylko dlatego, że był 30% tańszy niż średnia. Trasa karpacz-kraków to wg google 375km w jedną stronę czyli dobre 200 na paliwo, autostrada 40,20 w jedną stronę (często jeżdżę;P), do tego trzeba coś zjeść bo to trasa na kawał dnia i tym sposobem przewalasz na "odbiór osobisty" kwotę za jaką kupisz łańcuch+kasetę, komplet opon z wysokiej półki albo spory % pary używanych kół.

Aluminiowy rower to nie prom kosmiczny. Zarówno jeśli chodzi o skomplikowanie konstrukcji jak i koszty ewentualnego usuwania usterek. Napęd na zdjęciach wygląda bardzo dobrze a skoro się nie znasz to reszty i tak nie sprawdzisz;P A nawet jak sprawdzisz to nie wyciągniesz wniosków albo zaczniesz kombinować i w końcu nie kupisz po takiej wycieczce.

@Maciej01221 i co kupisz w tym decathlonie za 2200? tribana 120 na microshift? jak się wkręcisz to będzie rower na sezon a później i tak będziesz szukał innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...