Skocz do zawartości

[lemondka] Eyen przystawka tri


emarsi

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam lemondkę. Swego czasu kupiłem ją do roweru do jazdy po mieście, sprawdziła się, pod wiatr dawała dużo... no i wyglądała pro ;) Teraz kupiłem szosę i jakoś mi lemondka do niej nie pasuje, bo i tak rowerek jeździ bardzo szybko, a pozycję też mam trochę inną. Śruby mają lekki nalot rdzy bo rower stał pod pracą w deszczu czasem, ale można to spokojnie wyczyścić, to nie jest jakaś duża rdza. Gąbki są praktycznie jak nowe, napisy niepozdzierane, oryginalne adaptery na cieńszą kierownicę w komplecie. Jak ktoś szuka do tri albo z ciekawości to zachęcam, mnie się podobała taka zabawa i jakbym nie zmienił roweru to by została. Cena 50zł + wysyłka.

OLX: https://www.olx.pl/d/oferta/lemondka-eyen-przystawka-triathlonowa-CID767-IDJoLy3.html

Lemondka Eyen przystawka triathlonowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...