Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ostatnio nowy rower szosowy i trochę szkoda mi go trzymać na balkonie razem z pozostałymi maszynami. Chciałbym przechowywać go bezpiecznie w pokoju, tak aby się nie wywrócił ani nie opierał o ścianę. Do dyspozycji mam kawałek miejsca za drzwiami, wymiary około 0,7m na 2m. W grę wchodzi tylko podłoga, wiercenie w ścianie odpada. Myślałem o kupieniu jakiegoś stojaka do złapania roweru za koło i ramę. Czy ktoś może coś konkretnego polecić? Chętnie przeczytam wasze opinie dotyczące przechowywania roweru w mieszkaniu :)

Odnośnik do odpowiedzi

Mam, robi robotę. Nie bardzo wiem co tu chcesz testować, rower stoi na przednim kole a z tyłu sobie wisi na gumowych hakach sam stojak praktycznie nie zajmuje miejsca. 😉

Spokojnie nadaje się też do prostych prac serwisowych z łańcuchem, regulacją przerzutek/hamulców, do czyszczenia itd.

Edytowane przez keltu
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez onex33
      Witam,
      przymierzam się do zakupu roweru Kellys Noid 90 z roku 2016, lecz niestety rama to posiada pęknięcie lakieru. Moje pytanie brzmi czy to pęknięcie jest groźne? Czy jest to może pęknięta rama? Oraz czy wogole warto kupić ten rower w takich pieniądzach. Zostawiam link do ogłoszenia.
      https://www.olx.pl/d/oferta/rower-kellys-noid-90-27-5-dh-fr-enduro-fox-rock-shox-CID767-IDJhZwP.html
      Z góry dzięki za odpowiedź.

• Przez cyryl_jbm
      dzień dobry
      dane: wzrost: 171 cm, waga: 74-81kg przeważnie ( obecnie 79) chłopak lat 18
      szukam roweru trekkingowego najlepiej do około 1700 ale jestem w stanie dołożyć do tych 2000, nie ukrywam jestem laikiem, więc poprosiłbym o jakieś lekkie informacje o rowerze.
      Zastosowania roweru: przeważnie jazda po drogach rowerowych, ulicach, oraz poza miejskimi tereny, lecz raczej nie leśne, mało wymagające ot po prostu ubita ziemia stąd wydaje mi się być najlepszym kandydatem rower trekkingowy.
      Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
      (może być krossowy ale wymaganiem są błotniki, a te przeważnie nie są w rowerach krossowych z tego co zauwazylem)

• Przez thenojs
      Cześć.
      Planuję zakupić pierwszy sensowny rower (do tej pory jeździłem na jakimś starym za 200-300 zł). 
      Z tego co się zorientowałem wydaje mi się, że najbardziej będzie pasował typ roweru CROSS, gdyż 70% czasu będę jeździł po asfalcie/chodnikach, a max 30% po lesie. 
      Natrafiłem na rower KROSS EVADO 3.0
      https://kross.eu/pl/rowery/turystyczne/cross/evado-3-0-grafitowy-czarny-matowy?gclid=Cj0KCQjw3duCBhCAARIsAJeFyPURBEbGL4nNfg7CfBp2ZJY6E4_ApE9LqbO9MC5SWXwibR3fg591yzsaApApEALw_wcB
      Czy ten rower i sama marka KROSS jest godna polecenia? W cenie do 2000 zł znajdę coś lepszego czy spokojnie można tego EVADO 3.0 kupować?

Dziękuję z góry za każda wiadomość
    • Przez Zateusz
      Witam, co sądzicie o tych rowerach mtb w cenie +- 4000 zł? Nie za bardzo wiem na co zwracać uwagę, więc proszę o opinie czy te rowery się bardzo różnią, czy same w sobie są dobre jak na tą cenę, albo czy są dostępne są lepsze rowery w tej cenie? 
      Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

• Przez matteus8
      Sprzedam rower Trek X-Caliber 9 rozmiar XL, model 2020, zakupiony w październiku 2019 r.
      CENA za rower z kołami DT SWISS: 4800 zł 
      (W gratisie dodaję fabryczne koła Bontrager oraz opony Maxxis Ikon zwijane 29x2.2” 120TPI Dual Silkworm TR przebieg 300 km).
      CENA za rower tylko z kołami fabrycznymi: 3800 zł
      ODBIÓR OSOBISTY
      Galeria zdjęć
      https://photos.app.goo.gl/C4njjQX1gLaPgDFDA
      Numer seryjny WTU182C3975P. Rama zarejestrowana na stronie producenta.
      Przebieg około 1500 km.
      Rower oklejony folią ochronną na tylnych widełkach i rurze podsiodłowej oraz osłoną hybrydową z żelem absorbującym o grubości 1.6mm na dolnej rurze i widełkach pod łańcuchem.
      Pełny serwis łącznie z amortyzatorem zrobiony w listopadzie 2020 r. (w tym sezonie rower jeszcze bez przebiegu).
      Ulepszenia w rowerze:
      Koła DT SWISS, piasta przód DT SWISS 350 straithpull Boost 110/15, piasta tył DT SWISS 350 straithpull Boost 148/12 + end cap na 141/5 QR, bębenek microspline ratchet 18T, obręcze DT SWISS M442 28h 23 mm, szprychy DT SWISS competition race.
      Kierownica PRO LT low rise 720 mm, wznios 20 mm, 9° w tył, 4° do góry.
      Gripy Pro Lock On Sport 32x132.
      Siodełko Pro Turnix Gel 152 mm.
      Łańcuch CN-M810, spinka SM-CN910-12.
      Pedały Shimano M540.
      Reszta osprzętu fabryczna:
      Opony Bontrager XR2 30-50PSI
      Rama Alpha Gold Aluminium tapered
      Widelec RockShox Judy Silver sprężyna SoloAir zdalna blokada TurnKey 100mm tapered, offset 51mm, Boost 110/15 mm, goleń 30mm Maxle Stealth
      Manetka Shimano SLX M7100 12rz
      Przerzutka Shimano Deore XT RD-M8100-SGS długi wózek 13T
      Kaseta Shimano SLX M7100 CS-M7100-12 10-51T 12rz
      Korba Shimano MT610 30T Boost 175mm, Q177, linia łańcucha 52mm, BCD96mm
      Suport Shimano SM-BB52 73mm/fi24mm
      Sztyca Bontrager alu 31,8/370mm offset 12mm
      Mostek Bontrager Elite 31,8mm 90mm zgodny z Blendr 7*
      Stery Półzintegrowane uszczelniane łożyska maszynowe miski alu góra 1-1/8″, dół 1 1/2” (1,5)
      Hamulce Zaciski MT400, dźwignie hamulca  MT401
      Tarcze Shimano RT56 180/160mm IS
      Klocki B01S 31x19x35 żywiczne wzmacniane

• Dodaj nową pozycję...