Skocz do zawartości

[Evoc.pl sklep] Ostrzeżenie


chorus

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Czy ma ktoś jakiś numer telefonu do nich, który odbierają ?

Ten sklep sprzedaje plecaki ale: nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile, nie zwrócili pieniędzy z tytułu zwrotu towaru w ciągu 14 dni.

Z tego powodu odradzam kupowanie u nich czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem z ciekawości. Nie dziwię się że odradzasz. Standardowo przed dokonaniem zakupów należy kliknąć na kontakt, dostawa, itp. Ubogość opcji w tych zakładkach sugeruje od razu że z firmą może być problem. Normalna firma podaje pełne dane wraz ze wszystkimi możliwymi formami kontaktu, często zamieszcza zdjęcie sklepu stacjonarnego. W tym przypadku oferuje tylko jakiś podejrzanie ubogi formularz kontaktowy. Sytuacja którą masz kwalifikuje się w zasadzie co najmniej na UOKiK a być może na policję i do prokuratury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla uzupełnienia.

Po ponad dwóch tygodniach od odebrania przez sklep zwrotu towaru udało mi się jakoś skontaktować z pracownikiem sklepu. I znowu musiało minąć kilka dni plus przypomnienie o dokonanie zwrotu pieniędzy. Wreszcie oddali pieniądze.

Nie odpowiadali mi na wysyłane maile oraz nie dało się dodzwonić na numer telefonu, który jest na stronie. Nr telefonu w rejestrze KRS też był bezużyteczny. Z tego powodu odradzam ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...