Skocz do zawartości

[trening] Plan treningowy dla gravela


kornel.gora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje zacząć sezon kolarski. Posiadam rower gravel i chciałbym na nim jeżdzić 3 razy w tygodniu. Jaki polecacie plan treningowy dla początkującej osoby. Zamierzam trenować przy pomocy strava z zegarkiem apple watch. Czy może jakieś gotowe plany z stravy nadadzą się do treningu czy polecacie coś innego. Mój wiek to 26 lat i waga 55 kg jeśli to ma znaczenie. W internecie są jakieś plany treningowe ale dla poszczególnych grup mtb czy szosa a sam nie wiem co wybrać aby było odpowiednie. Liczę na pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan treningowy pod co? Zawody, wielotygodniowe podróże po kraju i świecie? Bo jak po prostu chcesz jeździć 3 razy w tygodniu, to jeździj 3 razy w tygodniu. Do tego plan nie jest potrzebny. Rodzaj roweru to akurat najmniej istotny czynnik - na upartego i składakiem zrobisz zaplanowany trening.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zacznij jeździć. Nie wiem jaką masz kondycję, ale żeby się nie okazało, że odwalisz trening i po 10 km nie będziesz miał siły wrócić do domu.

Jeździłeś wcześniej, czy kupiłeś rower i zaczynasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...