Skocz do zawartości

[Kasety] 10s


abdesign

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż ja nie mam już dawno żadnego roweru x10 to nigdy mi się nie przydadzą a leżą. Z kasetami posucha a ja potrzebuję  klocków r55 c3 carbon. To taki mam pomysł...

Pierwsza hg-500-10 11-34 (warta jest dla mnie jedną parę klocków) przejechała "dwa kółka wokół komina" bardzo szybko w rowerze żony zmienił się napęd na x11, nie wiem czy zrobiła 150km... pewnie nie.

Druga to ultegra 10s 6700 11-23 (warta dla mnie dwie pary takich klocków) no ta ma "coś" przejechane ale po zębach też widać że bardzo niewiele. (Była na kołach które kupiłem) ja myślę że więcej niż 500km ale mniej niż 1000... nie ma mowy żeby był problem z łańcuchem bo zęby ma dosłownie idealne, tyle że ma ślady na powierzchni zębów, bo zbocza zero rozklepania. 

received_1100078253808862.jpeg

received_772129337031367.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...