Skocz do zawartości

[Zakupy] Aliexpress


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Pytania być może będą głupie, ale w sumie nie mam się kogo poradzić.

Potrzebuję kilka rzeczy z Ali, bo w Polsce po prostu nie są dostępne. Konta jeszcze nie mam, więc muszę założyć. Tutaj pojawiają się dwa tematy.

1. Używacie swojego normalnego konta mailowego, czy macie jakiś SPAM mail na takie potrzeby?

2. Podajecie numer telefonu?

Z jednej strony, te wszystkie dane podaje się co chwile w sklepach. Z drugiej strony, jakoś wciąż nie mam zaufania do tego serwisu, a właściwie to do samych Chińczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1 - mam kilka maili, ale Ali mam "przyklejone" do maila, którego często używam. Tak jakoś wyszło. Chociaż  z perspektywy czasu, to wszystkie online-sklepy, allegra i ali wrzuciłbym na maila strikte zakupowego;

ad.2 - tel. i tak będziesz musiał podać przy określaniu przesyłki - czy to PP, czy inny InPost;

Na Ali jeszcze się nie naciąłem, a jak było coś pod górkę, to Majfrendy bez kombinowania rozwiązywali problem ku obopólnemu zadowoleniu.

Co do zaufania do ChRL - wiesz, pewnie i taki mi siedzą w Xiaomi, więc... oglądam się za siebie i zerkam w górę ;)

 

Edytowane przez CoolBreezeOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skom25 napisał:

Z drugiej strony, jakoś wciąż nie mam zaufania do tego serwisu, a właściwie to do samych Chińczyków.

Bez obaw, kupuje tam już kilka lat i jeszcze nie miałem problemów, nie róbmy z Chińczyków jakiś monstrum :D

Ja używam maila tego co wszędzie, numer telefonu też podany, no i karta kredytowa też dodana, pieniądze same nie znikają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i natknąłem się na pierwszy problem. Brak opcji zapłaty poprzez "Przelewy 24".

Czytałem że opcje są dwie. Pierwsza, to że czasami mają przerwy techniczne i ta opcja nie jest dostępna. Druga że sprzedający może nie udostępniać takiej formy zapłaty.

Ktoś coś wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...