Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

www.sbike.pl - pozytyw. Szybka wysyłka 3 łańcuchów.

www.formicki-bike.pl - pozytyw. Zamówiłem 4 zębatki do kasety - na drugi dzień mail, że jednej nie mają i pytanie czy wysłać pozostałe trzy a czwartą tydzień później, anulować czy czekać. Anulowałem bo w sumie chyba wolę całą kasetę.

biostern - jak zwykle pozytyw. Tym razem tak mieszałem zamianami i łączeniem przesyłek, że nie wytrzymali, poprosili o anulowanie tego wszystkiego i złożenie normalnego zamówienia. Na drugi dzień w paczkomacie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centrumrowerowe.pl - pozytyw. Szybko, sprawnie, bez problemów.

biostern.abstore.pl - pozytyw z minusem. Zamówienie złożone, opłacone, ale przez kilka dni cały czas status "oczekiwanie na przelew". Po interwencji mailowej ruszyło z kopyta.

axel-sport.pl (allegro) - pozytyw. Szybko, sprawnie, bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2020 o 16:25, HESHER napisał:

jest  sezon i trzeba czekac , zamowilem w   niedziele wieczorem do paczkomatu w piatek towar o 13 w paczkomacie czekal na mnie jak dla mnie spoko czas , jak na sezon, biorąc pod uwage ceny towarów i darmowa dostawe pow 499zl , mam na mysli Cyklomania , dla mnie to sklep nr 1 w Polsce

To poczytaj opinie o nich jak realizują zamówienia. Sprzedają towar, którego nie mają na stanie, dopiero zamawiają, a ty czekasz, czekasz i czekasz. Koledzy poniżej mają rację, jakoś inne sklepy w sezonie radzą sobie dużoooo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.centrumrowerowe.pl -  Pozytyw, błyskawiczna przesyłka, doskonały kontakt, nie mieli problemu żeby realnie zważyć oponę.

www.sbike.pl - neutral - Dziwne, oponę maja w sprzedaży a nie mogą jej zważyć, bo nie mają jej na magazynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2020 o 14:28, xms napisał:

CYKLOMANIA.PL, towar co prawda dotarł ale czas oczekiwania tragedia, zamówienia radzę składać w zimę to dojdą akurat na sezon.

Cyklomania.pl ogarnijcie się.

Dzięki, właśnie chciałem coś u nich zamówić, bo ceny mają atrakcyjne, ale po pierwsze, telefon, który mają na stronie głównej nie działa, co już budzi wątpliwości, a poza tym nie będę ryzykował za parę złotych dużego opóźnienia, bo potrzebuję części w przyszłym tygodniu... Wolę centrumrowerowe.pl - zawsze na czas i solidnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dodatku cyklomania ma tak ze jak dany produkt jest nie dostepny to jest napisany czas oczekiwania np 

https://www.cyklomania.pl/cane-creek-bieznia-110-47-30mm-1-1-4,id15512.html   albo

https://www.cyklomania.pl/jagwire-koncowki-linki-cash-green-10szt,id15406.html

i w dodatku zielonymi kropkami zaznaczona jest ilosc na stanie sklepu wiec ktos kto tu pisze ze ten sklep ma wyswietlone cos czego nie ma to jakas bzdura bo jak cos takiego jest to jest tez czas oczekiwania na towar , stwierdzilem nawet  ze jak czegos nie maja a ja to dorzucilem do koszyka np tydzien wczesniej i wisialo w moim koszyku to gdy zabraklo na sklepie to i tez zniklo z koszyka . wiec ten sklep jest nr 1 w Polsce moim skromnym zdaniem

co wy piszecie za bzdury dzwonilem do Cyklomanii z tego numeru w tamtym tyg i odebrali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Natknąłem się na taką stronę dzisiaj z rowerami. Promocje jak i ceny wyglądają na dobre  a nawet za dobre. Ktoś wie coś o tej stronie? Trochę poszukałem na ten temat i zachwyt szybko przeminął ale chce poznać zdanie innych jeszcze.

Tutaj strona główna:

https://cart.firbikes.com/

Tutaj link z oferta: 2021 Domane SL 5 

https://cart.firbikes.com/road-c-4/2021domane-sl-5-p-638.html

 

Nawet biorąc pod uwagę dodatkowe opłaty cena będzie bardzo niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze zapaliła się lampka ostrzegawcza patrząc na same ceny ale warto myślę poruszyć temat dla np. osób które pomyślą "zaryzykuje te 200-300zł" lub tylko się zarejestrują bo w formularzu trzeba podać wszystkie dane(imie,adres itd.) co też nie jest dobrym pomysłem. Reklama strony wyskoczyła chyba podczas oglądania filmiku więc może więcej osób ją zobaczyć.

Edytowane przez sznib
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się tylko dowiedzieć czy strona jest już od dłuższego czasu i czy ktoś już na nią trafił. Oczywiście  że sprawdziłem:

-nazwę strony- 0 wyników

-adres- nic konkretnego(po zdjęciach widać że to zwykłe mieszkanie)

-cena-mówią same za siebie

-reklama pojawiła się na fb- strona powstała dzisiaj o niby oficjalnej nazwie sklepu aż z 3 polubieniami.

 

Po prostu nie chciałem pisać na wstępie UWAGA OSZUST tylko poznać opinie innych.

Edytowane przez Malinol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...