Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem trzy klucze do konusów od Bitula (za pośrednictwem Allegro). Wyszło po 17 zł za klucz. Klucze przyszły szybko i takie jak zamówiłem.

Ale jestem nieco rozczarowany, bo to są kawałki metalu, ot tak, wycięte z blachy i kiepsko obrobione (albo i w ogóle nie) z nasztancowanym rozmiarem. I za takie coś życzą sobie po 17 zł (z najtańszym transportem)? Ja tylko mam nadzieję, że ta blacha rzeczywiście jest jakoś utwardzana.

Za 17 zł można kupić porządny klucz płaski w markecie budowlanym, a to wcale nie jest tanie miejsce. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Klucze przyszły szybko i takie jak zamówiłem"
Do kogo i o co masz żal ?

"Za 17 zł można kupić porządny klucz płaski w markecie budowlanym, a to wcale nie jest tanie miejsce."
Dlaczego nie kupiłeś kluczy w markecie ?

Każdy sprzedawca ma w ofercie rzeczy tanie i drogie, lepsze i gorsze, dzięki temu masz wybór.
Ty wybrałeś te gorsze, więc takie dostałeś, zupełnie nie rozumiem Twojego wpisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby CentrumRowerowe ogarnęło już ten swój mały kataklizm? W takim razie skuszę się chyba na wentylki TL i chwyty ESI do roweru partnerki, jak przesyłka darmowa.

Pff...chyba nie, bo w ofercie maja wielkie g... eee... nic.

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TheJW napisał:

Czyżby CentrumRowerowe ogarnęło już ten swój mały kataklizm

Być może u siebie, ale w córce "Dadelo" to chyba nie. Zamówiłem opony Continental Ultra Gatorskin za 109,99, Przysłano Continental Gatorskin, lecz na stronie Dadelo te opony były dostępne. Reklamowałem i napisałem że Ściemniają! się nie odezwali i ze strony opony usunęli na drugi dzień. Poczekamy ,zobaczymy. 

9 godzin temu, pmedela napisał:

Najlepsze ceny, w zasadzie wszystko na stanie, profesjonalna obsługa

Też tam zamawiałem i wszystko załatwione jak trzeba.

7 godzin temu, Pietern napisał:

Wyszło po 17 zł za klucz

Ja stare klucze, produkcja PRL podszlifowałem, dopasowałem do nakrętek konusów i jest OK.

 

Edytowane przez dorota57
błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TheJW napisał:

Czyżby CentrumRowerowe ogarnęło już ten swój mały kataklizm?

Myślę że już jakiś rok temu wrócili do formy.

5 godzin temu, TheJW napisał:

Pff...chyba nie, bo w ofercie maja wielkie g... eee... nic.

Zależy czego szukasz. Jak coś do bólu standardowego, to raczej mają. Jeżeli czegokolwiek innego, to już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

domenasportowa.pl

Kupuję tam po raz drugi i po raz drugi ściągają graty z pierdyszewa bo nie mają "stanów magazynowych". Czas oczekiwania na produkt powyżej tego co piszą na swojej śmiesznej stronce.

No cóż po raz ostatni połasiłem się o 5zł taniości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

rowerplus.pl - pozytywna
 

Kolejny zakup i na pewno nie ostatni. Zamówiona w nocy tarcza i przerzutka oznaczone jako dostępne na miejscu, wysłane tego samego dnia i nazajutrz w czapkomacie. Do faktury imiennej jak zwykle dołączona karteczka życząca miłego dnia :) Nie wiem jak mogę się utrzymywać mając zwykle najniższe ceny osprzętu w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie kupujcie za pośrednictwem tego sklepu rowerów. Sklep zapewnia na stronie, że rowery są po przeglądzie, potwierdziła to również bezpośrednio osoba ze sklepu, do której zadzwoniłam.  Rower przyszedł w drobnych częściach, oryginalnie zapakowany od producenta, dodam, że na przesyłkę czekałam prawie 3 tygodnie. Po mojej interwencji, że rower nie był serwisowany i ,że jestem zmuszona do zawiezienia go do serwisu wyparli się i powiedzieli, że to nie prawda, ponieważ gwarancja jest przez nich podbita. Zgodzili się jednak pokryć koszty serwisu. Jednak to była ściema, ponieważ w efekcie się wykpili. Przesłałam im rachunek za usługę serwisową, a oni powiedzieli, że musi być faktura. Firma dokonująca serwisu nie jest Vatowcem więc zgodnie z prawem wystawiła rachunek trekking 24, który firma trekking 24 może spokojnie zaliczyć do kosztów.    

Tak więc okłamali mnie i tylko zabrali mi mnóstwo czasu - wiele rozmów tel. dot. spóźnionej przesyłki , a potem uznania kosztu przeglądu. 

Może jakieś drobiazgi można kupić zza pośrednictwem tego sklepu ale nie rower !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domenasportowa.pl

Mały update. Od złożenia zamówienia 11 XI dzisiaj 28 XI dostałem swoje błotniki SKSa. To już szybciej bym je dostał gdybym zamówił w germanii u producenta.

Żadnego kontaktu ze sklepem, na infolinii zostałem spławiony. Trzeciej razy z zakupami już u nich nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiggle.co.uk - negatywna

Zdublowało mi się zamówienie - wiem, moja wina, chciałem anulować ale nie było już opcji - mimo statusu "processing" - przetwarzane.

Towar doszedł, część zdublowanego sobie zostawiłem, część miałem zgodnie z instrukcja zwrócić i tu uwaga, zwrot jest płatny i to nawet dla małych przedmiotów wychodzi ~45zł

Kiedyś zwracałem sam przez Pocztę i kosztowało to zdaje się koło 20zł (mały przedmiot zwracany poleconym).

Prędkość działania, ok. Niestety jak coś pójdzie nie tak to ciężko zatrzymać tą machinę, dodatkowo zwroty nawet małych przedmiotów BARDZO drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...