Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep: http://www.formicki-bike.pl/
Ocena: mega pozytyw

Zamówiłem w piątek pedały MTB Shimano PD-M540 srebrne i dętkę  Schwalbe SV-17. Wybrałem przesyłkę pocztą. Początkowo miałem kupić jakieś używane buty do 100zł, jednak zmieniłem zdanie i zdecydowałem się na Shimano SH-M089. W tym sklepie cena na te buty była normalna ale koszty przesyłki by odpadły. Przelew na pedała i dętkę już poszedł. Poprosiłem o edycję zamówienia i dodanie butów. Tego samego dnia dostałem odpowiedź ze sklepu i zrobiłem przelew za buty. Ponieważ rower był nie do jazdy niedojazdy zrobiłem przegląd (ostatni z 2 lata temu :) ). Wiedziałem że nie mam szprychy z tyłu ale okazało się też że wszystkie szprychy od strony kasety są podcięte przez przerzutkę. Złożyłem zamówienie na szprychy i poprosiłem o połączenie ze wcześniejszym zamówieniem. Okazało się jak poczytałem że szprychy które zamówiłem będą za krótkie. Napisałem w niedzielę e-meil z prośbą o zmianę długości szprych i zmianę przesyłki na kurierską i tego samego dnia wieczorem dostałem odpowiedź pozytywną. Zrobiłem przelew za szprychy. We wtorek kurier przywiózł wszystko to co zamówiłem :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep:  Szosowy.com logo.png

 

Ocena: MEGA POZYTYWNA

 

Zamówienie zrealizowane szybciej niż przewidywany czas, dobrze zapakowane, towar zgodny z zamówieniem, bardzo dobry kontakt oraz informacje o statusie i wysyłce zamówienia.  Dodatkowo w paczce znalazłem gratisy od firmy w postaci środków do pielęgnacji i czyszczenia roweru!!!

Serdecznie polecam!!!

 

9c7ea7e5b54a85femed.jpg

 

 

Edytowane przez NajaraNy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: Activia.sgl.pl

 

Ocena: Pozytyw, jak zawsze

 

Zamówiłem Raidon'a 2016, amor super, cena przystępna, kontakt idealny zarówno jeżeli chodzi o zamówienie jak i wszystkie sprawy "dookoła" amora. Szczerze polecam, jak Suntour to tylko u Naszego kolegi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skelp: Chain Reaction Cycles

http://www.chainreactioncycles.com/pl/en

 

Ocena : Mega pozytyw dostawa w 4 dni 

 

Kupione graty Nukeproof.

 

---------------------------------------------------------------

 

Sklep: activia.sgl http://activia.sgl.pl/

 

Ocena: MEGA POZYTYW

 

Co tu wiele pisać. Będę mało oryginalny :).

 

Kto przegląda forum, to dobrze wie, że jak Amor z SR SUNTOUR to tylko u kolegi z forum.

 

Zamówiłem pięknego DUROLUXA RC2

Edytowane przez Tomek_Lca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowy Rowerowy sp.z.o.o S.K.A
Kleczkowska 52
50-227 Wrocław

 

Ocena: Pozytywna - polecam

 

Po wpadce z bikestacją zadzwoniłem w sobotę rano z pytaniem o dostępność towaru - oponia continental 29er - oddzwonili za 5 min że jest gotowa.

Po zakupie pay pal w 2 godziny paczka była jeszcze tego samego dnia umieszczona w paczkomacie.

Wczoraj dostałem towar i wszystko ok.

Sprawdzili się w sytuacji emergency dlatego ich polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: DTbikes (kupno przez allegro)
ocena: neutralna, lepiej być czujnym

 

Zamówiłem koła, przód i tył. Zapłaciłem przy payu, kupiłem w niedziele. W niedziele też otrzymałem email ze sklepu, iż szykują paczkę do nadania. W środę ( mieli 2 dni na wysyłkę, byłem przekonany że najpóźniej we wtorek koła u mnie) otrzymuje email iż "Z powodu awarii systemu nadawczego wszystkie wysyłki wstrzymane" - myślę OK zadzwonię i jak powiedzą że oddają za kuriera, podjadę i sam odbiorę.

W trakcie rozmowy okazuje się, że problemem nie jest awaria systemu, tylko brak tylnego koła na magazynie, ktoś je wyprzedał i nie zaznaczył w systemie. Konsultant zaczyna tłumaczyć iż będą kontaktować się z dystrybutorem i sprawdzą czy mogą zamówić takie koło, ew czy ktoś dla nich jeszcze takie jedno koło złoży (dziwne, ze dopiero po telefonie sprawy zaczynają ruszać z miejsca), ale dostawa koła może potrwać jeszcze ok 7 dni.  Dostają czas do czwartku, czyli 24h, i pouczenie że zamiast ściemniać mogą zadzwonić i powiedzieć ze ktoś towar wyprzedał, co bym zrozumiał, natomiast nie rozumiem wkręcania ściemy, W trakcie rozmowy dostaje zapewnienie że mogę zrezygnować z zakupu z ich winy i dostane szybki zwrot kasy. Aż miałem tak zrobić bo na alle był jesscze jeden komplet takich kółek u innego sprzedawcy.

W czwartek oddzwaniają, ze będą mieli koło i najpóźniej w piątek będzie u mnie.

Faktycznie w piątek dostałem komplet kołek. Opakowanych dość słabo, no ale nic się nie podrapało wiec generalnie się już tego  nie czepiam. ALe żęby nie telefon to nie wiem ile bym czekał.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: centrumrowerowe.pl

Opinia: Neutral

 

Sklep któremu zawsze ufałem tym razem bardzo mnie zawiódł. W poprzednią sobotę stwierdziłem że zamówię pompkę do Amora GIYO GS-1, na stronie głównej dostępność "od ręki", super, biorę. Pierwsze zdziwienie pojawiło się po dodaniu pompki do koszyka: dostępność podskoczyła nagle na 3-5 dni. Odświeżyłem stronę z produktem: dostępność 1 dzień, odświeżyłem stronę z zamówieniem: 3-5 dni. Machnąłem ręką, pompka potrzebna, pewnie w środę wyślą.

 

Czekałem, czekałem i miałem nadzieję że się doczekam, realizacja była wyznaczona na 23.09.16. Piątek minął a paczka nie wysłana. Skontaktowałem się z BOK, dostałem info że miałem podaną datę realizacji na 26.09.2016 w mailu. Odkopałem maila, rzeczywiście był 26.09.2016 mimo że na stronie cały czas widniała data 23.09.2016 ( dostępność w międzyczasie podskoczyła na 5-10 dni). Po raz kolejny zacisnąłem zęby i poczekałem do 26.09.16.

 

26.09.16 minął, paczka nie wysłana, skontaktowałem się z BOK, dostałem info że planują wysłać 29.06.2016. No i rzeczywiście, paczka podobno dzisiaj wyszła.

 

Prawdopodobnie gdybym się nie upomniał i kilka razy nie kontaktował, na stronie cały czas by widniała data 23.09.2016 a ja bym sobie czekał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: www.sportpoint.pl

Opinia: pozytywna

 

Kask zamówiony przez allegro w bardzo dobrej cenie. Po złożeniu zamówienia założone konto na ich stronie. Status zamówienia na bieżąco wprowadzany. Kontakt bardzo dobry, również po odebraniu przesyłki.

 

Sklep: centrumrowerowe.pl

Opinia: pozytywna/neutralna

 

Większość zamówień realizowana w tempie ekspresowym bez żadnych problemów. Niestety również doświadczyłem podobnej historii z opóźnieniem zamówienia z nieznanych przyczyn.

 

pszemoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: CentrumRowerowe

Ocena: Pozytywna

 

Zamówiłem parę rzeczy za kilka stówek, potwierdzenia przyszły szybko, termin realizacji 9 dni, ale tak pisali. Przesyłka przyszła dobrze opakowana, ale brakowało w niej spinki do łańcucha. Reklamacje zostały przyjęte bez dyskusji, dzisiaj wysłali spinkę.

 

To mój pierwszy zakup w tym sklepie i pewnie nie ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum Rowerowe  ocena : Pozytywna

Cuklotur                   ocena: Pozytywna

Cyklomania              ocena: Pozytywna

Bikestacja                ocena: Negatywna

Activia:                    ocena: Pozytywna

 

w tych sklepach robilem zakupy i taka moja opinia , jak patrzylem na inne sklepy to nawet nie chcialo mi sie w nich realizowac zakopów

Edytowane przez HESHER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: CentrumRowerowe

Ocena: Negatywna

 

Zamówienie z czasem 1-2 dni zrealizowane w 10 dni roboczych! Dodatkowo zamówienie zrealizowanie niekompletnie i to bez mojej akceptacji. To już mój kolejny zakup w tym sklepie i kolejne opóźnienie, ale nigdy więcej. Naśladowca BS. Nie polecam. Czym większy sklep tym gorsza obsługa klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: bikers-shop.pl (Allegro: antareswojcik)

Ocena: pozytywna +

 

Czwartek przed południem - dzwonię do innego sprzedającego, który już kilka dni wcześniej powinien był wysłać rękawiczki potrzebne mi na weekend. Dostaję informację, że towaru na stanie nie ma i zamówienie złożone w poniedziałek będzie w stanie zrealizować dopiero w kolejnym tygodniu. Zaczęło się więc szukanie sklepu, który fizycznie ma jakieś pasujące mi rękawiczki. Po obdzwonieniu kilku sklepów rozkładających ręce na zbyt późną godzinę lub z wirtualnym towarem tutaj udało załatwić się wysyłkę zamówienia jeszcze tego samego dnia, dzięki czemu rękawiczki dotarły do mnie w piątek. Mega pozytyw.

 

Sklep: sewel.pl

Ocena: pozytywna

 

Zamówienie zrealizowane w dwa dni, towar zgodny z opisem w sklepie, mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...