Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep: www.sbike.pl

POZYTYW - pedały Look Keo 2 Max kupione 16.05, na drugi dzień u mnie, wysyłka DHL.

 

 

Sklep:www.bikestacja.pl

POZYTYW-raz kupiłem hamulce ale na początku wysłali złe i kontakt średni a teraz przesyłka dochodzi po 2 dniach wszystko ładnie zapakowane i zgodne a do tego kontakt wręcz perfekcyjny aż miło tak kupować ale przed kliknięciem kup długo się zastanawiałem a co będzie jęsli.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: rowertour - allegro

Ocena: negatyw!!

 

Zakupiłem w tym sklepie cztery przedmioty, z jednego zrezygnowałem. Przez 3 dni nie mogłem się skontaktować ze sklepem. W końcu się udało. Po rezygnacji poinformowano mnie że wysyłka wydłuży się o jeden dzień. Niestety przedmiot otrzymałem po niecałym półtora tygodnia a nie po 5 dniach ja mi powiedziano w rozmowie telefonicznej.

Sklep wysłał przesyłkę na inny adres niż podany w formularzu allegro, poczta polska, mimo ze wysyłka miała być kurierem. Po kontakcie telefonicznym Pan stwierdził ze albo ktoś mi odbierze ta przesyłkę i nada jeszcze raz a oni pokrywaje koszty albo nie odbieram jej i zwracają mi pieniądze - widać jak zależy im na kliencie. Obsługa sklepu bardzo nie mila, w rozmowie telefonicznej dano mi do zrozumienia ze to nie ich wina tylko systemu który posiadają, a tak w zasadzie to powinienem się cieszyć ze w ogóle przesyłka została nadana.

 

Druga sprawa to to ze mija tydzień i nie mam zwrotu pieniędzy, konto podawałem już 3x a w mejlu sklep twierdzi ze pieniądze nie zostały wysłane bo nie podałem danych.

 

Przeglądałem opinie na temat sklepu w sieci i wniosek jest jeden: jeśli towar który sprzedają jest na magazynie to dostaniesz może i o czasie, jeśli nie ma bądź SYSTEM PODKREŚLAM SYSTEM popełnił błąd to trudno czekaj se Pan.

 

Można zrozumieć ze maja dużo zamówień, ceny przystępne ale z taka obsługa to tylko klientów na pewno im przybędzie. Jeśli macie czas i cierpliwość to śmiało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.bikecenter.pl

Ocena: POZYTYW

Zakupiłem u nich Licznik Polar CS500,wszysko przebiegło bez najmniejszych problemów,super informacja o stanie przesyłki.Paczkę miałem następnego dnia po zamówieniu.Swoją drogą licznik jest niesamowity,sigma to przy tym badziew dla amatorów.

 

Żeby nie pisać kolejnego posta pochwalę tu również sklep

www.cyklomania.pl

 

jakiś czas temu zamówiłem grupę shimano XT,później kilka łańcuchów i kaset ,przesyłkę miałem zawsze max. na drugi dzień od zamówienia info o przesyłce również godne pochwały.

 

Jedna uwaga- przy wszystkich zakupach powyżej 50zł wybieram opcje "za pobraniem",co zawsze było w moim przypadku gwarancją udanych zakupów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep:central-bike

ocena:nautrala??

Uzasadnienie:Zakupilem u nich opony wszsystko niby ok ale gosciu wysyla mi emaila ze nie mają ich na stanie i jak bedzie dostawa to wysle

Dostawa miala byc za tydzien.Mowie ok zdarza sie.W srode pisze ze dostawa bedzie wczesniej czyli w piątek(mial;a byc w pon)

W pon czekam na opony-nic(mowie -pewnie przyjda we wtorek)

Wtorek nadal czekam

Wtorek wieczor pan dzwoni ze dopiero wysłał opony

widze ze gosciu mocno zakrecony :D

pozatym wszystko ok daltego ocena nuetral :D



aha jeszcze jedno do opon nie odstalem dowodu zakupu...

oraz byly slabo zabezpieczone przed uszkodzeniem

Edytowane przez BajkowiecxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: TWR - Michał Wandor / twrsklep.eu

Opinia: POZYTYWNA

Drugi zakup w tym sklepie, co prawda żaden z nich nie odbywał się online, bo raz tuż przy ladzie, a drugi z wcześniejszym kontaktem telefonicznym, ale w obu przypadkach pełen profesjonalizm. Odpowiedzi na wszystkie pytania w mgnieniu oka, miła obsługa, świetna atmosfera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: t-bike.pl

Opinia: POZYTYWNA

 

szybko i sprawnie ;)

 


Sklep: cycleshop.pl

Opinia: POZYTYWNA

 

niskie ceny i zawsze ekspresowa wysyłka

 


Sklep: centrumrowerowe.pl

Opinia: POZYTYWNA

 

wielki wybór sprzętu, z czasem wysyłki już trochę gorzej, ale wszystko mamy napisane na stronie - ile musimy czekać, więc już sami decydujemy się na zakup lub nie. ogólnie bardzo lubię ten sklep, bo wszystko tam jest :)



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Sklep: formickibike

Opinia: raczej pozytywna

 

Zamówiłem przerzutkę, udało mi się utargować trochę z ceny, super! Kontakt również bardzo dobry. Jednak czas realizacji zamówienia przeciętny. Zamówiłem w poniedziałek rano wraz z przelaniem kasy na konto. Paczka wyszła dopiero w środę ok. 15, grunt że zapłaciłem za kuriera, bo zależało mi żeby dotarła do mnie do czwartku. Była u mnie w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: rowerowysam.pl

opinia: NEGATYWNA

 

Kontakt zerowy ze strony sklepu, tam nikt nic nie wie, nawet nie wiedzą co sprzedają. Olewają klienta na całego.

Zamawiałem kilka przedmiotów, po tygodniu oczekiwania, prób kontaktu, pytań dałem sobie spokój i zrezygnowałem, jak tak traktują klienta jeszcze przed zakupem to nawet nie  chce myśleć co by było w razie jakiejś reklamacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: www.axis-rowery.pl

Użytkownik: Moloch89

Opinia: POZYTYWNA!!!

 

Moloch89 służył radą, nie próbował wcisnąć za wszelką cenę tego co miał w sklepie, co się chwali. Rower bardzo dobrze zabezpieczony do transportu, bardzo szybka wysyłka. Już planuje zakup roweru dla żony i na pewno będzie to ten sam sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: bikestacja.pl


 


OpiniaNEGATYWNA
 

Mają dobre ceny ale nauczony doświadczeniem (długie terminy dostawy) z poprzednich zamówień - nie robię im przedpłaty tylko biorę za pobraniem.
 

13.05 - zamawiałem koła, manetki, przerzutkę i łańcuch, wszystko miało być dostępne od ręki

23.05 - paczki brak, więc wysyłam maila z zapytaniem o termin dostawy

24.05 - cisza

25.05 - dzwonię do nich i dowiaduję się, że pracownik odpowiedzialny za zamówienia jest na zawodach i nikt mi nie jest w stanie udzielić informacji na temat daty dostawy.

 

Mogłem być świnia, nic nie anulować i zignorować paczkę za pobraniem. Napisałem do nich, że rezygnuję.

To był mój ostatni raz w bikestacji. Wolę dopłacić u konkurencji i mieć pewność, że terminy dostaw nie są zmyślone, a kontakt z klientem jest na poziomie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: rowertour.com. 

 

"Zamawiałem Kenda Dętka 29er 29" X 1,90-2,30 Auto cena 29.90 ,a otrzymałem
Schwalbe AV 19 Dętka 28 cali wentyl Auto 40 mm w tej cenie.

Natomiast dętka Schwalbe AV 19 Dętka 28 cali wentyl Auto 40 mm  na ich stronie 
występuje w cenie 18.90 ." 

 

na razie czekam na odpowiedź. Przewaznie jak czegos gdzies nie mają to dzwonią czy moga zamienic na cos innego czy to tanszego czy drozszego. A tu po swojemu zamienili i sprzedali mi w wyzszej cenie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: rowertour.com (allegro)

 

Ocena: Pozytywna

 

Zamówiłem łańcuch HG-74, nie czytając tego wątku. W ten sam dzień trochę zwątpiłem po jego przeczytaniu (patrząc na te negatywy) ale na szczęście u mnie wszystko poszło ok. Pozostało mi tylko wystawić pozytywa :thumbsup:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: CARPATHIA.COM.PL

Ocena: negatywna

Edit: Opinia Pozytywna

Przestrzegam kogokolwiek przed kupowaniem czegokolwiek w sklepie CARPATHIA.COM.PL http://www.carpathia.com.pl/.
Zamówiłem plecak Deuter Race EXP Air we wtorek 4.06, po zaakceptowaniu przez nich zamówienia zrealizowałem przelew w czwartek(automatycznie wysłano potwierdzenie na ich maila), na stronie obietnica wysyłki do 3 dni.
1. 3 krotnie do nich dzwoniłem, kontaktu z ich strony 0.
2. Twierdzą że wysłali w ten piątek 14.05.
3. Mimo wyraźnej prośby i zapewnienia z ich strony że zotanie ona spełniona nie wysłali numeru przewozowego na mojego maila. Również mimo upomnienia mailowego, numeru tego nie dosłali.
4. Sprzęt jeszcze nie przyszedł i już czuję że będę miał szczęście jeśli chodzi o jego stan, ale o tym będę mógł coś powiedzieć jak przesyłka dotrze.

Nie sprzedają rzeczy tanich(zamówiłem jeszcze bukłak Deutera), a podejście do klienta polskie. Jutro zamawiam Deutera Trans Alpine 26 SL i zgadnijcie gdzie go nie kupię, za to z radością zareklamuję Wam ten sklep w powyższy sposób.

EDIT: Sklep Carpathia jednak stanał na wysokości zadania, dosłali gratis w postaci małej składanej maty, karabińczyka z breloczkiem, dodatkowo zrobili coś czego nie spodziewałem się po żadnym sklepie. Plecak który zamówili od dystrybutora był wadliwy, wychwycili to i zadziałali u dystrybutora by wysłał plecak do mnie. Brawo.

Edytowane przez durnykot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe nieporozumienie. Wszystko zostało wyjasnione  :thumbsup: bez problemów.

Ocena: neutral.

 

Sklep: rowertour.com. 

 

"Zamawiałem Kenda Dętka 29er 29" X 1,90-2,30 Auto cena 29.90 ,a otrzymałem
Schwalbe AV 19 Dętka 28 cali wentyl Auto 40 mm w tej cenie.

Natomiast dętka Schwalbe AV 19 Dętka 28 cali wentyl Auto 40 mm  na ich stronie 
występuje w cenie 18.90 ." 

 

na razie czekam na odpowiedź. Przewaznie jak czegos gdzies nie mają to dzwonią czy moga zamienic na cos innego czy to tanszego czy drozszego. A tu po swojemu zamienili i sprzedali mi w wyzszej cenie . 

 

Edytowane przez luklis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...