Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

sklep : Cyklomania.pl

ocena : neutralna z minusem

 

Zamawiałem dwie opony i dętkę, od przyjęcia zamówienia do wysyłki minęły 3 dni, co sprawiło mi nieco kłopotów z kurierem, ponieważ wyjeżdżałem kilka po złożeniu zamówienia i liczyłem na to, że kurier będzie przed wyjazdem, zwłaszcza że do sklepu mam 20km, DPD się spisał, sklep nie popisał.

Oprócz tego otrzymałem dętkę Geax Ultralite zamiast Continental która zamawiałem.

Na paragonie było też napisane ołówkiem moje nazwisko... z błędem, dodatkowo wymienione jest Geax Barro Mountain 26x2.00, w rzeczywistości to 2,1" :down:

Edytowane przez mrmorty
na prośbę autora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sklep sportsales Warszawa

Kupiłem tam w grudniu 2011(przez internet) rower Kona Blast 2011- po wielu negocjacjach (na końcu z włascielem Panem Remigiuszem Jastrzębskim) ustaliliśmy cenę , gratisy na zadowalającym mnie poziomie :)). Jedynym minusem okazał się brak ,,na sklepie'' haka przerzutki; właściciel obiecał, że jak będę tego haka potrzebował , to mi go przyśle za darmo. Otóż w lutym 2013 r. napisałem e-mail o potrzebie tego haka (wygięty parę razy przy okazji ,,przyglebienia''). W ciągu 2 dni dostałem hak oraz 3 katalogi sprzętu rowerowego.

Profesjonalizm firmy mnie zaskoczył chociaż żyję na tym świecie ponad pół wieku. Wielki ,,szacun'' dla firmy Sprtsales.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyklotur.com

POZYTYWNA

Zamawiałem u nich kilka drobiazgów - zawsze towar docierał w opisanym na stronie przedziale czasowym do sklepu (odbierałem osobiście). Plus za bardzo bogatą ofertę - lubię mieć większy wybór nawet jeśli na pewne towary trzeba czekać. Dodatkowo plusem jest dla mnie punkt odbioru, przy którym przejeżdżam codziennie, więc spokojnie mogę sobie zamówić nawet towar za 5zł i go odebrać jak sprowadzą.

 

mudserwis.com

POZYTYWNA

Sklep mnie bardzo zadziwił - kupiłem u nich sh087 w rozmiarze 47 za 184,50 czyli jakieś 100zł taniej niż w innych sklepach - nie wiem czy to celowa polityka sklepu czy ktoś źle wprowadził cenę na stronę. Do tego pedały m520 w fajnej cenie. Dzięki zaoszczędzonym pieniądzom udało mi się jeszcze kupić ochraniacze bo też były przecenione o 40%.

 

Zamówienie złożyłem w poniedziałek rano, a we wtorek paczka była już u mnie. Zapakowana aż zbyt solidnie jak na towary, które były w środku. Ogólnie bardzo polecam i na pewno będę wracał.

 

Jedyny minus sklepu to brak opisów produktów a często nawet zdjęć, więc można tam kupować tylko rzeczy, które znamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, kilka dni temu kupiłem u nich Levela B6 byłem mile zaskoczony podejściem do klienta no i oczywiście ceną.

Zdecydowanie polecam ten sklep, bardzo profesjonalna i miła obsługa, dużo cennych porad gratis i to co najważniejsze bardzo dobre ceny

Pozdrawiam

Markoooo

 

 

 

 

 

 

Prosze o opinie o sklepie www.pmbike.pl bo nigdzie nie znalazłem a zamierzam tam kupić rower górski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyklisci.com

Ocena: POZYTYWNA

 

Zaczęło się od próby reanimacji kasety SLX - pająk nietknięty, reszta zużyta, lub nawet zajechana. Jednak kupienie pojedynczych zębatek w cenie zapewniającej jakąkolwiek opłacalność ekonomiczną takiej podmiany graniczy z cudem. Do tego pojawia się problem dostępności, 11,12,13,14 są do zdobycia bez problemu, gorzej z 15 i większymi. W każdym razie kilka pierwszych wyników sugerowanych przez googla mi nie pomogło, w sklepach brakowało 1-2 potrzebnych koronek ze środka zakresu.

 

Natomiast po wielu próbach wpisania w googla różnych wariacji 'koronek kaset zębatek' itp w końcu ukazał mi się sklep:

cyklisci.com

Kaseta odratowana za mniej niż połowa ceny nowej + możliwość jej przekonfigurowania stosując inne wielkości koronek

Do tego, gdy zamówiłem części siedząc przed komputerem w środku nocy, zadzwonili do mnie następnego dnia po południu i powiedzieli, że drobne części mogą wysłać listem poleconym, a nie paczką, więc zwrócą mi różnicę na konto.

W skrócie: polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Sklep: Mudserwis.com

Opinia: POZYTYWNA

 

Zamówiłem buty które były u nich mocno przecenione. Przesyłka z dnia na dzień. Po dostawie okazało się, ze nie ten rozmiar. Zadzwoniłem powiedziałem w czym problem kazali wysłać z powrotem. Paczkę wysłałem w piątek wieczorem 01.03.13. Dzisiaj czyli w środę 06.03.13 miałem już nowy rozmiar :) Super tak powinien funkcjonować każdy sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: Rowerek.pl

Opinia: POZYTYWNA

 

Kupowałam przez Allegro kierę. Zamówienie i wpłata w środku nocy. Wysyłka od rana i dziś mam ją w łapach(wg InPosta dostarczenie zajęło im 39 h).

Kiera świetnie zapakowana, paragon jest. Towar zgodny z opisem(nawet wagę podali realną).

 

Ciekawostka: na Allegro ta sama kiera była tańsza 40 zł niż na stronie ich sklepu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: nartyrowery.pl

Opinia: POZYTYWNA

 

Kupowałam przez Allegro Meridę 40-V lecz zdecydowałem się dopłacić do 40-D , bardzo miła i fachowa obsługa no i cierpliwa bo trochę ich mailami zasypałem.

Polecam

Edytowane przez konoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

virtualbike.pl

Ocena: pozytywna

W czwartek zamówiłem u nich opony i dętki (zwijane w cenie drutowanych u konkurencji). W poniedziałek zamówienie miałem w domu. Wszystko ładnie zapakowane

 

ctbike.pl

Ocena: pozytywna

Zamówiłem u nich kilka rzeczy, głównie dlatego, że mieli pompkę do amorka, której szukałem. W piątek zamówienie złożone, wczoraj wysłane i dzisiaj u mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: rowerystylowe.pl

 

Opinia: NEGATYWNA

 

Lampka oświetlenia, którą zamówiłem, okazała się zasilana innymi bateriami, niż było to opisane na stronie sklepu. Specjalnie dzwoniłem żeby się upewnić i ewentualnie zweryfikować ponieważ spotkałem się z różnymi informacjami w sieci, sprzedawca potwierdził błędne informacje więc zamówiłem.

 

Cóż, każdy może się pomylić, ale za pomyłki płaci ten, kto popełnia błędy, niestety, przy zwrocie towaru to ja musiałem zapłacić za transport w obie strony towaru niezgodnego z opisem . Olałem jałową dyskusję z niesympatyczną i nadętą obsługą i zapłaciłem.

 

Nigdy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: Daveo.pl

Opinia: Pozytywna

 

Zamówiłem rok temu w Daveo koła rowerowe z indywidualnie dobieranych części. Wszystko sprawnie i profesjonalnie i w uczciwej cenie. Bardzo dobry kontakt mailowy. Sprzedawca cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania i pomógł dobrać odpowieni sprzęt. Uczciwie odpowiadał na trudne pytania. W sumie nasza korespondencja trwała ok 2 tygodni. Od złożenia ostatecznego zamówienia minęło kilka dni i koła były u mnie - porządnie poskładane. Po sezonie i ok 12 startach wymagały tylko lekkiego centrowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: rowertour (allegro)

Opinia: NEUTRAL (a może i negatyw)

 

Dnia 30.03.2013 zakupiłem sakwy i bagażnik, pieniądze przelałem zaraz po zakupie. Napisałem maila, jak to zazwyczaj robię po zakupach o sposobie dostawy itd. w międzyczasie zadałem pytania o bagażnik (który w opisie miał pasować do sakw crosso). Odpowiedzi nie było. Sklep odpowiedział w środę że właśnie wysyłają towar kurierem (o bagażniku nie wspomniał). W czwartek koło południa dzwoni pan, że nieststy nie mają sakw na stanie, że w magazynie zaginęły (a niby w środę już wysyłali). Czekam na zwrot pieniędzy, przelew podobno poszedł wczoraj do dziś na koncie pieniążków brak. Jeśli do jutra ich nie będzie dostają ode mnie dwa negatywy na allegro. Strata czasu, to moje ostatnie zakupy w tym sklepie. Polecam Panom zrobić porządek w magazynie i nie wystawiać towaru którego nie macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...