Skocz do zawartości

[Papier w kierownicy] Papier utknął wewnątrz kierownicy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nazwa tematu może wydawać się śmieszna i właściwie tak jest dzisiaj podczas mycia roweru głupi ja stwierdził że wysuszyć kierownice od środka (nie wiem po co to robiłem samo by wyschło w cieple) Warto dodać że nie mam niestety bar endów zgubiły się gdzieś więc dużo wody naleciało do kierownicy więc wziąłem kawałek ręcznika papierowego i przepchnąłem go przez środek kierownicy problem w tym że dalej "przepychaczka" nie wchodzi próbowałem w drugą stronę też nie działa. Myślałem że woda pod ciśnieniem pomoże jak przyłożę do kierownicy ale niestety nie pomogło jedyne co to się ochlapałem. Wiem brzmi to śmiesznie bardzo mogłem to dwa razy przemyśleć 😜

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Masz jakieś zbędne druciane wieszaki na ubrania ?
Takie jednorazówki można poświęcić - rozciągasz to dziadostwo i próbujesz przepchnąć, albo wyciągnąć papier.
Możesz delikatnie porysować kierownicę wewnątrz, ale przecież nikt jej nie będzie tam oglądał, chyba że pająk 😉
Ja co prawda przepychałem w ten sposób tylko zatkaną rurę odkurzacza, ale może i z kierownicą się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie jestem pewny czy to zadziała chociaż spróbuję jutro. Myślę że moje "przepychaczki" nie działają właśnie dlatego że kierownica po środku jest zagięta w sensie jak każda prawie kierownicy do MTB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
26 minut temu, KrissDeValnor napisał:

Gdybym był piromanem, tobym kombinował z ogniem

To jak takie rozwiązania wchodzą w grę to zalałbym kretem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio to nie masz nawet jakiegoś kawałka pancerza czy właśnie sztywnego drutu? Kiera jest zgięta, ale coś lekko elastycznego spokojnie sobie poradzi. Kiera nie powinna być w środku zaślepiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...