Skocz do zawartości

[1500] Cross na dłuższe wypady i jazdy po mieście


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Jako że mój obecny rower się już rozpada a części do niego zaczynają być kosztowne szukam nowego roweru crossowego w kwocie do 1500 zł. Jeżdżę głównie po mieście i przedmieściach, lubię sobie czasem urozmaicić trasę jakimiś bezdrożami. Fajnie, jakby miało rogi w kierownicy, jak w poprzednim rowerze ale nie jest to warunek konieczny :)

Co do rozmiaru ramy- mam 175 cm wzrostu, 84 kg i też przy pomocy roweru chce zejść do 70 😜 Z tego co się orientowałem, rozmiar idealny dla mnie to 19'.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jako podał autor to 1,5k ,wiec jak pisze ze nas ogranicza,i co złego jest w tych wolnobiegu,jak wymiana na następny to żaden koszt,a twierdze ze rower za takie pieniądze  do dalszego upgrade się nie nadaje.Moja lepsza połowa  na wolnobiegu ma wykręcone koło 5 tys i nic się nie dzieje

35 minut temu, Hnitbjoerg napisał:

Dzięki! Przejrzałem też rynek i niezliczone tematy na różnych forach rowerowych i chyba mogę zwiększyć budżet do 2000, byle posłużył mi klika lat 😜

Fakt ze budżet nas ogranicza,to wcale nie znaczy ze rower ci nie posłuży parę lat,uważam ze spokojnie 6-7 tysięcy zrobisz bez żadnej inwestycji,poza nowym łańcuchem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

i co złego jest w tych wolnobiegu,jak wymiana na następny to żaden koszt

Brak problemów z osią i możliwość rozbudowy. Tak, rozbudowy, bo przy wolnobiegu jesteś uwiązany do, bodajże, 28T. Zobacz ile jest tematów poświęconych przejściu na kasetę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi chce jeździć na rowerze,A nie go rozbudowywać,dużo szybciej wysiądzie koło w tym rowerze, niż wolnobieg,i wtedy będzie można wsadzić koło+

kasetę,jak autor tak uzna,a co dla zwykłej jazdy wcale nie jest wamagane,konieczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tak każdy chce jeździć, ale jak taki wolnobieg/piasta padnie to jest płacz, że trzeba wydać 50% wartości roweru żeby było odrobinę lepiej i tak szybko nie padło jak dotychczas. Rowerów za takie kwoty zwykle się nie ulepsza w taki sposób jak droższych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...