Skocz do zawartości

[rower elektryczny serwis] błąd error 30


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , posiadam rower marki altec , kupiony w celu początków nauki grzebania przy rowerach elektrycznych , rower kupiony z błędem nie działający, jak każdy wie początki są ciężki i powoli brakuje mi sił nie mówiąc o wiedzy ;D może ktoś mi doradzi co mogę kolejnego zrobić , elektryka sprawdzona i nic nie jest przerwane uszkodzone , znalazłem kilka pękniętych pinów w kostkach więc zostały złączone na stałe (jakiś inżynier tu już grzebał ) mam wrażenie że jest podmieniony sterownik bo nie ma możliwość podpięcia świątek albo są inne wtyczki co by świadczyło że raczej fabryka tego tak nie wypuściła , może ktoś doradzi czego to błąd lub co jeszcze sprawdzić.

Sterownik LSW1330-13-1M , X1705015099 , G3M20211-1592-16 

Display firmy KBY-DISP

Zdjęcia dodam później bo nie mogę prosto z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję zdecydowanie Twoja odpowiedź jest tu pomocna i z całą pewnością wnosi coś do tematu, nie pytam o nową Spartę czy gazelle tylko zaczynam od najprostszej konstrukcji jaka może być , od czegoś każdy zaczyna , proszę tylko o informację co mogę jeszcze sprawdzić lub może ktoś się orientuje czego to może być błąd i co wymienić , aktualnie jestem tylko ja i miernik, zamówiłem tez urządzenie do "diagnostyki" sterowników , kół, displaya, itp ale będzie dopiero za tydzień czy dwa więc chciał bym między czasie coś próbować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...