Skocz do zawartości

[off] Marek i Katarzyna Konwa, się porobiło


Rekomendowane odpowiedzi

Czytaliście już? 

Marek Konwa twierdzi, że z pieniędzy uzbieranych na leczenie jego byłej żony Katarzyny (wypadek razem z Ritą Malinkiewicz), pozwoliła mu ona kupić auto, laptopa i jeszcze sprzęt za 40 tysięcy...

Pani Katarzyna stanowczo temu zaprzecza: "Jak mówi w rozmowie z Onetem Sport, znalazła się w trudnej sytuacji życiowej nie tylko ze względu na wypadek. – Były mąż miał dostęp do konta bankowego i wydał część środków, które ludzie wpłacali na moje leczenie."

 

Co myślicie? Jak dla mnie to wygląda to słabo 😕 czyżby Marek Konwa aż tak poleciał na kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dyskusja na ten temat i pranie publicznych brudów jak dla mnie nie ma większego sensu i jest po prostu słabe.

Zresztą temat znany od kilku tygodni, ale i tak nie dowiemy się jak było. Skąd wiesz, że decyzje faktycznie nie były za zgodą Kasi a po całej aferze rozwodowej nie postanowiła zwalić winę na byłego męża? Słowo przeciwko słowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej nie chodzi o pranie czyichś brudów. Osoby wpłacające kasę przeznaczoną na leczenie konkretnej osoby zostały oszukane. Jakaś osoba trzecia kupiła sobie z tego samochód, laptopa czy coś tam jeszcze i co do tego nie ma jak rozumiem żadnych wątpliwości. Sprawa dla prokuratury i urzędu skarbowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma rację, nie wiadomo. Różnie to bywa, może zgoda była, może nie.

Słabe są dwie rzeczy. 

Pierwsza, to to co napisał Dokumosa. Wpłacasz kasę na leczenie, a idzie na samochód i wyposażenie sklepu czy jakiegoś interesu.

Druga, to to jak Pan Marek pisze o swojej byłej, ale jednak żonie. "Pani Katarzyna". Brzmi to słabo, zwłaszcza że jeszcze niedawno żyli razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...