Skocz do zawartości

[rower] Accent Ranger 21" XT, LX, Alivio, STX RC


saphrii

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż rower MTB na ramie Accent Ranger w rozmiarze ramy 21" napęd 3x8, koła 26".

Używany, wyposażony w sprawdzone i trwałe komponenty, bardzo zadbany, regularnie serwisowany w perfekcyjnym stanie technicznym, nie wymaga jakiegokolwiek wkładu.

Rama ze stopu aluminium 7005 nosi znikome ślady normalnego użytkowania, praktycznie brak odprysków, czy znacznych rys.
Amortyzator Rock Shock Dart 2 z zainstalowaną sprężyną stalową miękką do wagi w okolicy 70kg, w komplecie jest sprężyna standardową - średnia dla wagi >70~75 - 90kg. W ub. roku przeprowadzony pełny serwis, po czym rower przejechał może z 50km w suchych warunkach. Pracuje zaskakująco dobrze. Dolne lagi zostały przelakierowane ze srebrnego.
Łańcuch SRAM PC890 - niemal nowy - przebieg około 200km.
Kaseta Shimano 8-rz, stan bdb, bez problemu przyjęła nowy łańcuch.
Opony Continental Race King 2.2 w znakomitym stanie, jak nowe.
Piasty: z przodu Deore XT, zakupiona nowa, stan idealny, z tyłu Deore LX Parallax z czasów swojej świetności. Gruntownie przeczyszczona i nasmarowana włącznie z bębenkiem, absolutny brak zużycia, stan idealny.
Korba STX RC 3-rz - brązowa anoda - klasyk w bardzo dobrym stanie
Koła składane na zamówienie - obręcze Accent Pathfinder, szprychy Sapim, piasty w/w.
Pedały - ściągnąłem moje SPD, podmieniłem na tymczasówki.
Siodełko to oryginalne Selle Italia G2 z nową tapicerką, ale już zdążyłem lekko przytrzeć materiał o jakąś elewację.
Przerzutki: przód Alivio, tył Deore XT obie perfekt, kółka były wymieniane ok 3 lata temu
Manetki: Shimano Alivio
Hamulce V-brake Shimano z wymiennymi okładzinami, klamki Tektro.
Licznik Sigma BC 8.12

Posiadam paragon zakupu ramy, reszta części to pozostałości mojego starego roweru i drobnica do której paragonów nie trzymałem.

Mile widziany odbiór osobisty Poznań - Rataje

 

Cena 1700zł

 

IMG_8202_RAW.jpg

IMG_8203_RAW.jpg

IMG_8204_RAW.jpg

IMG_8207_RAW.jpg

IMG_8208_RAW.jpg

IMG_8210_RAW.jpg

IMG_8211_RAW.jpg

IMG_8213_RAW.jpg

IMG_8214_RAW.jpg

IMG_8215_RAW.jpg

IMG_8217_RAW.jpg

IMG_8218_RAW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...