Skocz do zawartości

[Opony] Giant Gavia Fondo 2 czy coś innego?


lukaszdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam Opony Giant Gavia Fondo 2 w systemie tubeless i zastanawiam się czy to dobry wybór czy wyrzucić je i kupić coś innego . Jeździł ktoś na takich oponach?

Mianowicie moje obawy skupiają się na tym tubeless bo jak mi strzeli gdzieś daleko od domu to co z tym potem robić a robię trasy po 150-200km

 

Ogólnie jeżdżę też trochę szutrami i wydaje mi się że te Gavie fondo będą miały za słaby bieżnik z drugiej strony nie chciałbym tracić na oporach toczenia na astalcie.

Czytałem już o Schwalbe all around, a w poprzednim rowerze używałem Conti Contact Travel i były nie do przebicia, nigdy nie złapałem na nich gumy. 

Jest jakieś sensowne rozwiązanie na opony które dają święty spokój na asfalt i szutry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sil_afein tak właśnie sądziłem.

 

W takim przypadku ja bym właśnie woził dętkę. Małą dziurkę zaklei mleko, jak będzie coś większego to i tak masz problem. Ale to już napisał @wkg.

Ja osobiście nie mogę się jakoś przekonać do mleka, niezależnie czy to MTB, Gravel czy szosa. Lubię czyste rozwiązania, nawet kosztem wagi i właściwości jezdnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...