Skocz do zawartości

[do 8000] Który wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! 
Szukam roweru uniwersalnego trail do jazdy na weekendowe wypady oraz do rozpoczecia przygody ze zjazdami i skokami. Glownie jednak bedzie to jazda sciezkami rowerowymi (wiem ze trailowka nie jest idealna do tego). Mój wybór padl na Dartmoor Primal Pro 2020/2021, ale w oko wpadł mi tez Marin San Quentin 3 z 2021. Czy ktos moze mi doradzic czy Marin to jeszcze trailowka czy juz bardziej enduro i ktory z tych rowerow bedzie lepiej sie spisywal. Z opisow geometrii niestety nic nie ogarnalem. Moze ktos mial stycznisc z tymi maszynami i moglby sie podzielic wiedza. Z gory dziekuje i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

oraz do rozpoczecia przygody ze zjazdami i skokami.

I dlatego na twoim miejscu brałbym Marina. Pomimo tego, że uznawany jest za rower do mocniejszej jazdy, to nadal jest to sztywna rama i to jak Ci się będzie na nim jeździło, zależeć będzie głownie od założonych opon. 

Primal jest na tyle uniwersalny, że aż za bardzo. Gdzie i jak byś nie jeździł to zawsze czegoś brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...