Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale "po" czy "przed"? To było z gatunku "nie znam się, ale się wypowiem" - musiałem 😀.

Napisz jakim rowerem jeździsz żeby ktoś obeznany mógł coś podpowiedzieć. A w ogóle to moje zdanie to jest takie, że trzeba siąść przed kompem, poszukać co dla kogo jest interesujące, opracować z grubsza trasę i ruszać! Hej przygodo! 😉

• +1 pomógł 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Gość zoeradus
      Przez Gość zoeradus
      Witam wszystkich!!
      Mam do Was pytanie: która appka na telefon najlepsza??
      Jeżdżę z Bike Map, ale wszystkie trasy czy szlaki rowerowe są oznaczone tym samym kolorem. Mnie zależy na appce, w której szlaki będą oznaczone kolorami takimi jak w rzeczywistości. Potrzebne mi to jest dlatego, że chcę zbierać punkty GOTowskie do książeczki z wycieczkami rowerowymi i tam są właśnie punkty za poszczególne trasy oznaczone określonymi kolorami.
      Tak więc... pomożecie??
      Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!!
    • Przez Blck
      Hej,
      Czy znacie może u nas w Polsce jakieś miejscówki, gdzie znaleźć można trasy DH z rożnym stopniem zaawansowania, wyciągiem i wypożyczalnią sprzętu DH/Enduro? 
      Spędziłem właśnie weekend w Czarnej Górze i jestem ciekaw czy mamy więcej takich miejsc, w szczególności na Śląsku ;)
      Czytałem o Palenicy, Stożku, ale nie mogę znaleźć informacji o wypożyczalniach, a na filmach Stożek wydaje się dużo bardziej dziki i mniej przygotowany od Czarnej Góry.
    • Przez Nordkapp89
      Witam, na dniach planuje wybrać się do Kaźmierza nad Zalew. Nigdy nie byłem tam rowerem w necie żadnych informacji o trasach nie ma. Może któryś z kolegów był? Warto się tam wybrać? Czy w ogóle są tam jakieś ścieżki? Będę wdzięczny za wszelkie info. Wyjazd zaczynam od Lusowa. Pozdrower
    • Przez Adam6747
      Chodzi mi o trasy bardziej od strony Warszawy (zielonki) 
      Z góry dziękuję 
  • Dodaj nową pozycję...