Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To mój pierwszy post na forum, jestem amatorem więc proszę o wyrozumiałość. 
Zamierzam po długiej przerwie kupić rower. Ma on służyć do weekendowych wypadów do lasu, ścieżki rowerowe, może z czasem jakieś górskie szlaki. Budżet w granicach 3000 zł, z tym że nie wykluczam kupna używki. 
Po przeglądnięciu masy rowerów w internecie w oko wpadł mi ten:

https://m.romet.pl/Rower,MUSTANG_M3,10,785,788,15444,2021.html

Czy myślicie że będzie to dobra propozycja?? A może polecicie coś innego w tej cenie??

Zapraszam do dyskusji😉

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, skom25 napisał:

Otwierając Rometa

Pytanie nie na temat: co Wam się pokazuje otwierając ten link? Konkretny rower czy strona startowa Rometa?

12 minut temu, Miki663 napisał:

Trek, cube, może scott??

Wystarczy po jednym pytajniku. Wymieniasz najdroższe marki. Popatrz choćby na Unibike.

Odnośnik do odpowiedzi

Unibike nie brałem pod uwagę. Dzięki za info. A co do linku to proponuję przewinąć w dól po otwarciu strony i jest tam ten rower. Cena około 2850 zł

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Miki663 napisał:

A co do linku to proponuję przewinąć w dól po otwarciu strony i jest tam ten rower

A u mnie coś takiego i to na różnych przeglądarkach, nawet jak otwieram konkretny model Rometa z Google na ich stronie...

image.thumb.png.bb443b6a92f378c7ec8cf27488a70478.png

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Miki663 napisał:

Bo wysłał link do wersji mobilnej strony, która nie otwiera się w przeglądarce na komputerze, tylko przekierowuje do pełnej wersji.

edit:

Ok, faktycznie każdy link przekierowuje na stronę główną. Coś pochrzanili w ustawieniach strony.

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do odpowiedzi