Skocz do zawartości

[1000-1500] Rower soszowy


Rekomendowane odpowiedzi

Mam już na oku dwa rowery ale nwm który lepszy , a jeśli ktoś zna lepszy w tej cenie to może podpowiedzieć.

A mianowicie: zastanawiam się nad.

Rower DENVER Orus M20 albo 

https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-szosowe/rower-denver-orus-m20-bialy?gclid=CjwKCAiAkJKCBhAyEiwAKQBCkriG1dEI_LvYsKlldQlGNN0PepD6Bdo6rsnvmcLkEqNK-A3TPXrVnRoCOQ0QAvD_BwE

 

Rower soszowy ORUS Fitness M20 

https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-szosowe/rower-szosowy-orus-fitness-m20-bialy

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy są to rowery które można polecić. Właściwie nie ma ani jednego elementu, o którym można powiedzieć że jest chociaż przyzwoity.

Spójrz na ofertę Decathlon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecałbym ani tego, ani tamtego. Podejrzewam, że przyjemności z jazdy na żadnym z nich nie będziesz miał. Przestarzałe rozwiązania, które z komfortem jazdy nie mają nic wspólnego - jeśli chcesz się zniechęcić do jazdy to jasne. Sprawdź lepiej ofertę decathlona. 

A i ten drugi to fitness, a nie szosa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Sil_afein napisał:

Nie polecałbym ani tego, ani tamtego. Podejrzewam, że przyjemności z jazdy na żadnym z nich nie będziesz miał. Przestarzałe rozwiązania, które z komfortem jazdy nie mają nic wspólnego - jeśli chcesz się zniechęcić do jazdy to jasne. Sprawdź lepiej ofertę decathlona. 

A i ten drugi to fitness, a nie szosa ;) 

Napisałeś żeby spojrzeć w Decathlon więc chciałbym się zapytać czy 

Triban 100 RC będzie lepszy niż zasugerowane przeze mnie?

 

41 minut temu, skom25 napisał:

Nie wiem czy są to rowery które można polecić. Właściwie nie ma ani jednego elementu, o którym można powiedzieć że jest chociaż przyzwoity.

Spójrz na ofertę Decathlon.

Popatrzyłem na stronie Decathlon i chciałbym się zapytać czy 

Triban 100 RC będzie lepszy niż zasugerowane przeze mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to ponad budżet, ale podstawą byłby Triban 120 RC. Masz w nim już klamkomanetki, co prawda Microshift, ale to już coś. Tak jak pisał @Mihau_, to w Twoim budżecie trudno szukać czegokolwiek nowego, co byłoby rowerem szosowym. Albo szukać używki, albo zwiększyć budżet (tak, wiem, że łatwo się tak mówi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triban 120 to właściwie minimum za czym powinno się rozglądać, zaś Triban 100 to właściwie taka sama kupa jak te z MM, do turlania się po mieście ok. W Deca mają chyba jeszcze Romety ale tego najtańszego nie bierz. Nie wiem jak reszta Tourney pracuje ale tylna przerzutka gnie się od patrzenia. Więc albo 2,5 tysia, albo używki, albo będziesz kupować dwa razy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej: 
http://lazaro-bike.pl/sklep/lazaro-aero-v1-men-2021_pid=303

Ma kasetę, jest lekki (niecałe 13 kg), ma osprzęt wyższy niż tourney - imo za 999 nie da się obecnie nic lepszego kupić (ale do "szosy" to mu daleko). Natomiast dorzucając 300 zł kierowałbym się w stronę Tribana 120 RC a nie lazaro V2. 

Sam po długim wahaniu zamówiłem V1 - z myślą o wykorzystaniu uniwersalnym - a nie jako "szosa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 kg na taki typ roweru, to potwornie dużo.

Niestety inflacja i koronawirus zrobiły swoje i mówiąc uczciwie, nie da się polecić niczego poniżej około 2000 zł, a i to pewnie zaraz się zmieni.

Wiem że nie każdy potrzebuje topowego sprzętu, a nawet ze średniej półki. Ale ciężko z czystym sumieniem wskazać coś, co prezentuje poziom nie wiele wyższy niż rowery marketowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2021 o 18:20, Krzysieks262 napisał:

Napisałeś żeby spojrzeć w Decathlon więc chciałbym się zapytać czy 

Triban 100 RC będzie lepszy niż zasugerowane przeze mnie?

 

Popatrzyłem na stronie Decathlon i chciałbym się zapytać czy 

Triban 100 RC będzie lepszy niż zasugerowane przeze mnie?

Cześć,

kupiłem ten rower w marcu zeszłego roku z myślą żeby jeździć sobie do pracy. Na moje nie szczęście spodobała mi się jazda na szosie i zacząłem jeździć sobie po pracy. Jak masz zamiar jeździć dla przyjemności to poczekaj, dozbieraj i daj troszkę więcej. Nie popełniaj mojego błędu! Tak jak kolega pisał wcześniej klamkomanetki must have! Trochę większy podjazd i jest problem bo przerzutka tylko z tyłu i to nie zbyt lekka. Zrzucenie biegu na dziurach, błocie czy podjeździe wiąże się z puszczeniem kierownicy i złapaniem za manetkę i nie raz bym sobie zęby wybił. 

No chyba, że chcesz jeździć nim do pracy albo po bułki to jest ekstra! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...