Skocz do zawartości

[rower] MTB w granicach 3500-4000. Trek Marlin 6 vs Cannondale Trail 6 albo coś innego?


deny06

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór!

Stoję przed zakupem roweru, a właściwie dwóch bo jeden jest dla mnie (183 cm - 80kg) a drugi to damska wersja tego samego modelu, który zostanie wybrany dla narzeczonej (165 cm - 52 kg). Szukam roweru głównie do jazdy po lasach, ścieżkach rowerowych i może do sporadycznego wyjazdu w góry raz w roku, ale bez jakiś szalonych zjazdów czy podjazdów.

Upatrzyłem sobie do tej pory dwa modele, Trek Marlin 6 i Cannondale Trail 6. Czy ktoś może się wypowiedzieć o tych rowerach? Na ten moment przechylam się ku Trailowi 6, wydawał mi się "wygodniejszy". Jutro zamierzam wybrać się do sklepu gdzie będę mógł zobaczyć Meridy i KTM'y.

Moja wiedza o rowerach jest znikoma, więc w jakiejś tam części polegam na sprzedawcach, chociaż różnie z takimi bywa. Jedni faktycznie doradzą, drudzy będą chcieli po prostu sprzedać to co mają.

Byłbym wdzięczny za wszelkie porady i sugestie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...