Skocz do zawartości

[Licznik]Tani, z automatycznym startem, bez wybudzania.


adrian8308

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wiecie może jakie jest najtańszy licznik, który będzie startował zawsze jak zakręcę kołem? Nie mam na myśli takiego którego trzeba uruchomić po załóżmy 2 godzinach, bo przechodzi w stan czuwania. Chciałbym żeby zawsze, nawet po miesiącu startował bez wybudzania.

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sigmy działają w taki sposób.  Nie trzeba fizycznie dotykać licznika, aby się wybudził. Używam modelu 14.16 STS. Ale nie wiem, czy ona spełnia założenie taniego licznika. 

"All STS (Sigma Transmission System) wireless SIGMA SPORT bike computers switch on and off automatically. The bike computer switches on automatically when:
The bike computer is mounted in the bracket and the bike moves (STS devices) or the wheel is rolled (wired devices)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niewiele drożej masz bezprzewodowy w Deca. Tylko podstawowe funkcje i brak podświetlenia ale chyba warto dla braku kabelków. Licznik rowerowy 120 bezprzewodowy Van rysel | Decathlon

 

Edit: Jeszcze w odniesieniu do posta niżej, ten licznik ma zarówno automatyczne włączanie / wyłączanie i tryb manualny gdzie automatyczne wybudzanie jest zablokowane a licznik włączamy / wyłączamy przyciskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Do autora : widocznie zapominasz nacisnąć, i boisz się, że nie zliczy dystansu.
Ja miałem dokładnie odwrotnie, tzn. wolałem jak po kilku minutach licznik przełączał się w stan czuwania, bo wtedy np. nie doliczał jakichś zbędnych metrów pod domem i średnia nie spadała, co przy licznikach z automatycznym startem jest upierdliwe, bo liczą każdy zbędny dystans i czas...
Faktycznie nie raz zdarzyło się, że po jakimś postoju zapomniałem od razu nacisnąć, ale i tak wolałem to niż doliczanie spaceru po dojechaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...