Skocz do zawartości

[2000zł] jak wyszukać używkę


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Przeprowadziłem się ze wsi do miasta, gdzie jeździłem na MTB Romet Rambler. Lubiłem nim jeździć po kilkadziesiąt kilometrów, asfaltem była oczywiście męka. Zamierzam go sprzedać i kupić jakiś rower, którym świetnie i wygodnie będę mógł się poruszać po drogach i chodnikach oraz jakieś długie wypady. O co mi chodzi? Chciałbym się dowiedzieć jak mam wyszukiwać na portalach aukcyjnych rower pod siebie. Trekking? Cross? Urban? Miejski? Bo jak wejdę po prostu w rowery to jest ich tysiące. 

Czy ktoś z Was kupował używkę? Jak uskutecznić wyszukiwanie?

Oczywiście jeśli jest jakiś dobry nowiutki rower to też nie pogardzę.

Nie chce żeby tym rowerem przemieszczało się powolutku, ale też nie musi to być jakiś sportowiec, do tego będzie szosowka.

[180cm 80kg]

Myślę nad tym czy trekking będzie dobrym wyborem. Niby jakiś błotnik by się przydał by nie przyjechać cały brudny do pracy (chyba że drugi komplet ubrań). Bagażnik to nie wiem, zawsze może się do czegoś przydać, np. żeby nie jeździć z plecakiem i w lato nie mieć całych mokrych pleców.

Czy do kwoty 2000 warto pchać się w używkę czy kupić coś nowego? 

Jeśli coś pominąłem albo zagmatwalem, to przepraszam, ale nadmiar czytanych artykułów trochę miesza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Sertiss napisał:

po drogach i chodnikach oraz jakieś długie wypady.

Te długie wypady to po jakich nawierzchniach?

 

36 minut temu, Sertiss napisał:

Jak uskutecznić wyszukiwanie?

Nie ma na to recepty. Wyszukać co jest interesującego, później zapisać sobie określone wyszukiwanie w obserwowanych i czekać, czekać, czekać 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś w tym stylu https://allegro.pl/oferta/rower-romet-mistral-city-28-rama-21-l-9623572835 tylko kwestia dostępności rozmiaru dla Ciebie 19 cali.

47 minut temu, Sertiss napisał:

Czy do kwoty 2000 warto pchać się w używkę czy kupić coś nowego? 

Warto w używkę jeżeli jesteś w stanie ocenić stan roweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chudzinki napisał:

Warto w używkę jeżeli jesteś w stanie ocenić stan roweru.

Wiadomo nie jestem doświadczony, ale uszkodzenia ramy rozpoznam, sparciala linka, wyciągnięty rudy łańcuch, kaseta czy korba że zjechanymi ząbkami, jeszcze trochę tego ogarnął bym, wiadomo nie kupował bym w emocjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...