Skocz do zawartości

[Montaż] Obejma vs I-Spec EV - zakres regulacji lewo-prawo


Nial

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Jak to jest z zakresem regulacji lewo-prawo w I-Spec vs. obejma, tzn. czy w przypadku obejmy można przerzutkę przysunąć tak samo blisko palców jak przy I-Spec, czy może I-Spec umozliwia bliższe przysunięcie? Sprawa istotna bo dla osoby o krótkich palcach.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam manetki na obejmę ale w domu leży i czeka na założenie manetka z I-spec (tyle, że i-spec II - względem EV to różnica 2 mm możliwości przesunięcia). Jak chcesz to wieczorem mogę wrzucić zdjęcie z przyłożoną (wiadomo - tak mniej więcej) manetką z I-spec II by porównać jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że maksymalnie przesunięta do chwytów manetka I-spec daje dokładnie taką samą odległość cyngli jak zwykła na obejmę i można jedynie przesuwać w stronę mostka wiec czy weźmiesz na obejmę czy i-spec to nie ma to żadnej różnicy jeśli chodzi ci o przesuwanie w stronę chwytów. 

Ja mam na obejmę jakieś 2 mm odsunięte od obejmy hamulca dlatego ustawiłem mocowanie i-spec tak by było tak samo i jest niemalże co do milimetra odległość cyngli taka sama ( na zdjęciu dolne mogą się wydawać nieco dalej w stronę chwytów ale to perspektywa). Tylko zaznaczam, że to I-spec II - może w EV coś zmienili.

IMG-3506.thumb.jpg.ae30ebc28659860d6b44f34176d41cd0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...