Skocz do zawartości

[2200] crossowy rower 30% asfalt i 70% drogi lesne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Szukam roweru crossowego w cenie około 2200 zl. Mam 185 cm wzrostu i ważę 80kg. Rower ma być używany w celu rekreacyjnym 30℅ asfaltu i 70℅ dróżki leśne. Mam na oku 3 modele oczywiście tylko na ten moment dostępny jest kands a na unibike oraz giant trzeba poczekac dluzej.
Który z nich wybrali byście a może jakieś inne propozycje co do nowego roweru w tej cenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy oprócz wyglądu i hamulców tarczowych jest jakaś różnica między kandsem Avangarde a kandsem maestro? Myślałem też nad rockriderem st540 lub Riverside crossowym zwłaszcza że prawdopodobnie miałby lepsza gwarancję a że mieszkam za granica a Decathlony sa wszedzie. Warto tam uderzyć czy kands jest na tyle dobra propozycja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wzajemnie 😉.

Maestro - hamulce tarczowe, ale gorszy napęd.

Avangarde - v-brake, ale lepszy napęd. Myślę, że jesteś na granicy 19 i 21. Na obu powinieneś się odnaleźć.

Riverside - bardzo ciekawy rower z rewelacyjną gwarancją, ale napęd 1x co dla jednych jest zaletą, a dla drugich wadą

Rockrider - albo niedowidzę albo nie ma podanego modelu amortyzatora. Taki baaardzo podstawowy osprzęt...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, chudzinki napisał:

Maestro - hamulce tarczowe, ale gorszy napęd.

Avangarde - v-brake, ale lepszy napęd. Myślę, że jesteś na granicy 19 i 21. Na obu powinieneś się odnaleźć.

Sprostowanie! Sorrki!

Avangarde - hamulce tarczowe, ale gorszy napęd.

Maestro - v-brake, ale lepszy napęd. Myślę, że jesteś na granicy 19 i 21. Na obu powinieneś się odnaleźć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2021 o 06:44, Mike1878 napisał:

Z tego co się pytałem to Kands AVANGARDE będzie dopiero dostępny na przełomie maja/czerwca 

https://allegro.pl/oferta/rower-meski-28-alu-cross-kands-avangarde-alivio-19-9779679398

Nie wiem w takim razie dlaczego on stoi na allegro? 

 

W dniu 2.03.2021 o 22:32, chudzinki napisał:

Dokładnie w takiej kolejności jak napisałeś tylko przy takich proporcjach to bym się poważnie zastanowił nad MTB. 

Zaciekawiles mnie i teraz waham sie miedzy Kands Avangarde - crossowym a Unibike Shadow/Kands Hardstone.

Ktory z nich bralbys? Z wygladu najbardziej odpowiada mi Unibike chyba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...