Skocz do zawartości

[pedaly] Time Z


elful

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanko. Czy mozna w Polsce znalezc tansze bloki niz te za 80zł.? Bo jednak to troche drogo, patrzylem troche w necie ale niestety nie znalazlem..

 

A moze ktos ma pedały Time Z na zbyciu.? Jezeli tak to PM do mnie, bo wlasnie szukam jakis SPD ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Klaniam,

 

Pierwsze kaemy na Zetkach zrobione. Jestem pod silnym wrazeniem tych pedalcow.

 

Wpinanie niezwykle intuicyjne i z wyraznie odzcuwalnym klikiem. Jesli nie uda sie od pierwszego obrotu platforma pozwala spokojnie go dokonczyc i wpiac sie przy nastepnym. Trzymanie nogi na zjazdach wrecz fenomenalne. Wyraznie czuc pod butem ze oprocz klika jest tam jeszcze spoooro dobra. Bardzo mila odmiana po Cukierkach ktore mialy bardzo platforemke chyba tylko po to aby wygladala. Nie porownuje wymiarow ale fakt ze w Krankach byt i tak trzymal sie na samym bloku i lewitowal nad platforma.

Mozliwe ze to tez kwestia innych butow. W Krankach uzywalem NW Shield i Sidi Bullet, w Zetkach mam Szpece Sawpit.

 

Jedyny ze tak powiem minus to koniecznosc ponownego przystosowania sie do wiekszego kata wypiecia.

 

Pytanie dla tych co juz pedaly rozkladali do serwisu. Czy do dobrania sie do lozysk wystarczy wykrecenie kapsla z boku oraz kryjacej sie pod spodem nakretki M8? Bo jak tak z glupia frant sprobowalem to uczynic okazalo sie ze pedal tkwi na osi jak przyspawany. Nie szarpalem sie z tym wprawdzie jakos szczegolnie ale czy jest jeszcze cos co nalezy poluznic lub odkrecic?

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...