Skocz do zawartości

[licznik] Wahoo Bolt zgłupiał na ekraine podsumowania odcinka stravy


Zigfir

Rekomendowane odpowiedzi

A zrobiłeś PR-kę lub Koma?
Chodzi mi o ten ekran:

1494951245_Zrzutekranu(2).png.b09536b60f95c19bd9b90706c55e95ed.png

 

Zamiast tego miałem białe tło i tylko duże czarne cyfry z czasem + Dismiss na belce.

Dodatkowo w aplikacji trasy przedstawiają się jako nagrane wersją ELEMNT ROAM. Niestety nikt go w nocy nie podmienił i to zwykły błąd..

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Odkopuję wątek. Soft kolejny a błąd przy zdobyciu osiągnięcia nadal występuje. Tylko nie wiem, czy to tylko u mnie i resetować, czy taka przypadłość softu.
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś potwierdził, lub zaprzeczył występowaniu u niego tego problemu, bo średnio mi się chce konfigurować wszystko od zera tylko po to, aby przekonać się, że nadal problem występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem PR na wybranym segmencie i ten ekran który wrzuciłem mi się nie pojawił.  Nie wiem jak się ma do tego fakt profilu segmentu. Tzn czy musi być spełniony warunek że segment ma być o dodatnim nachyleniu czy nie ma to znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli segment na minusie większym niż -0,2% to jest dla licznika niewidoczny, bo go nie synchronizuje strava. U mnie generalnie pojawia się sam ekran segmentu ze zdefiniowanymi danymi, czas do końca, moc itd, tylko szwankuje jego końcowe podsumowanie po zdobyciu osiągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie to wygląda i u mnie. Podczas segmentu wydać czy jest ahead/behind czy co tam kto sobie ustawil na ekranie ale podsumowania faktycznie nie ma. Fajnie jakby bylo bo do samego konca (kiedy trasa załaduje sie do stravy) nie wiedzialem czy mam nowy PR czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy zdobyłeś, czy nie widać na liście segmentów.Tam jest ikonka obok segmentu albo pr albo koronka i to działa.
@wkg Strava liczy i pokazuje, ale licznik już ich nie dostaje. Nie wiem jak w garminie, ale z wahoo dodatkowo, po którymś tam synchro po prostu zniknęły te, których średni spadek przekracza 0,2%.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze czujesz. To pomysł samej Stravy, aby zablokować licznikom dostęp do segmentów zjazdowych. Gdzieś w tle tej decyzji była sprawa o wypadek. Idea może i fajna, ale z limitem to grubo przesadzili. Co więcej, to ograniczenie bierze pod uwagę nachylenie średnie, czyli jak weźmiesz dobry podjazd  to i 30% zjazd przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zigfir napisał:

To czy zdobyłeś, czy nie widać na liście segmentów.Tam jest ikonka obok segmentu albo pr albo koronka i to działa.

Masz na myśli w wahoo? Po przejechaniu segmentu na ekranie pojawi się list wraz z ostanczenie pr lub koronką. Wiem jak to działa w stravie ale w wahoo czegoś takiego nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...