Skocz do zawartości

[gravel] polskiej marki


Rekomendowane odpowiedzi

Wspomniana tutaj Loca ma grube problemy z terminami. Zamawiając teraz raczej nie liczyłbym na odbiór roweru jeszcze na ten sezon. Ja czekałem od września zeszłego roku i finalnie się nie doczekałem, wziąłem rower dostępny od ręki, może nie jest "spersonalizowany" w każdym aspekcie pode mnie ale za to jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 27.02.2021 o 11:59, djzwierzak napisał:

Nie chodzi tutaj o osprzet a podejscie do klienta. Kross to moloch. Rondo taka srednia firma a loca to malafirma ktora nie pozwoli sobie na zla opinie. Ja bym sie tym tez kierowal. Loca ma fajne malowania. Nawet rozowe wstawki pasuja do meskiego roweru. Rondo jest za to sportowe. Co kto chce to bedzie mial. Loca podpowie jaka geometrie chcesz.

Jeśli chodzi o Loca - informacje ze strony o "indywidualnym podejsciu" są dawno nieaktualne - wg właściciela "uległa zmianie strategia firmy" więc nawet koła są  splatane "gdzieś", więc indywidualizm przepadł i wybrać można z gotowców.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2021 o 11:59, djzwierzak napisał:

Nie chodzi tutaj o osprzet a podejscie do klienta. Kross to moloch. Rondo taka srednia firma a loca to malafirma ktora nie pozwoli sobie na zla opinie. Ja bym sie tym tez kierowal. Loca ma fajne malowania. Nawet rozowe wstawki pasuja do meskiego roweru. Rondo jest za to sportowe. Co kto chce to bedzie mial. Loca podpowie jaka geometrie chcesz.

Za właścicielem /Olek/ firmy Loca : "Zmieniliśmy politykę, bo skala naszego działania jest znacznie większa." więc skończył się indywidualizm, a zapanowała masówka.  Podobno mają uaktualnić te zasady na stronie, ale sądzę że nieprędko, bo poprzednie ideały, zwyczajnie,  prezentują się lepiej. ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...