Skocz do zawartości

[Kompatybilność łańcucha] Campagnolo Record C9


rosenoguns

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam 9-rzędową kasetę Shimano Sora (nową). Szukam łańcucha - chciałem kupić  Campagnolo Record C9 Ultra Drive. Jednak sprzedawca w sklepie powiedział mi, że mogę mieć problem z kompatybilnością łańcucha z kasetą. Czy ktoś miał stosował ten łańcuch z kasetą Shimano i czy faktycznie może wystąpić jakiś problem?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. Tak stosował i było to bardzo wiele osób...

Jedyny problem to dość wysoka cena, sens to miało dawno temu jak te łańcuchy jeździły z kasetami xt czy ultegra... i to też na zmiany... Teraz.... e szkoda zachodu, lepiej się sprawdzą tańsze łańcuchy używane na zmianę niż jeden c9, bo zakładam że 3-ech czy nawet 2-óch ich nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, gdzie te czasy, kiedy kosztowało 150% ceny HG73? Używałem tych łańcuchów z kasetami xt i slx, działało bardzo dobrze.

 

P.S. Spojrzałem na ceny kast shimano 9s. Nie wiem, co powiedzieć, w 2018 roku kupiłem hg400 za 70 złotych, teraz najniższa oferta to 119 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w mojej zimówce mam napęd 9sp i  rotuje 2 łańcuchy KMC X9 93 . Ogólnie to bardzo przeciętne łańcuchy. Opłaca się je kupić tylko ze względu na cene - 50/60 0em/box. Teraz widzę że chodzą po 90 zł i dopłata do campy ma większy sens. Kaseta HG400 to też plastelina, zmiany na kasecie już po 1500KM z łańcuchem X9. No ale nowy łańcuch X9 jest na tyle wyciągniety że dogaduję się z kasetą z zadziorami. Obecnie przetestowałbym  coś z aliexpress. Jak nie możesz czekać brałbym Campe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...