Skocz do zawartości

[wygląd forum] nowa szata graficzna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Działanie jest celowe i tak zostanie. Nikt nie ma zamiaru ciągle poprawiać i upominać użytkowników za cytowanie poprzedzającego posta.

Po zastosowaniu tego mechanizmu problem cytowania niemal nie istnieje. Cytowanie selektywne jest możliwe we wcześniejszych wiadomościach - słowem nie można mieć wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

Tak, jest to celowy zabieg żeby nie musieć nikomu przypominać o 'dobrych zwyczajach' i nie powielać ostatniej wypowiedzi.
Z plusów dodatnich i ujemnych, jest więcej dodatnich...
A ten bug z dynamicznym odświeżaniem - będzie trzeba dopracować :)

Czuję, że będzie to wymagało dodatkowego dopracowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test ominięcia blokady cytowania.

9 godzin temu, Mieciu napisał:

Z plusów dodatnich i ujemnych, jest więcej dodatnich...

Trochę roboty ale jak widać da się zacytować ;)

Czasami będzie to doskwierać przy jakichś poważniejszych dyskusjach i dłuższych postach. Cóż, będzie trzeba ręcznie wstawiać cytaty bez odnośnika do posta.

Edytowane przez zekker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jak chcesz coś zrobić świadomie, to przy odrobinie wysiłku zacytujesz, ale zdecydowanie więcej jest wątków, gdzie nagminne jest cytowanie całego posta.

Wynik jest jednoznaczny - plusów dodatnich jest więcej niż ujemnych, a my możemy się zająć przy okazji innymi tematami, które są pilniejsze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Root Admin
W dniu 2.02.2022 o 17:47, Jurek63 napisał:

Przepraszam bardzo , ale o co chodzi z tymi łapkami 1/13 , i co to jest recent badges ? Wicie rozumicie , lepsze jest wrogiem dobrego.

Zmieniono stary silnik rankingowy na nowy... teraz to wygląda bardziej jak w platformach typu Steam.... 
'recent badges' oznacza 'ostatnio zdobyte odznaki'... 
Muszę ogarnąć jeszcze tłumaczenia

Dajcie znać, jeżeli znajdziecie gdzieś nieprzetłumaczone frazy. Wydawało mi się, że wszystko wyłapałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mieciu napisał:

Dajcie znać, jeżeli znajdziecie gdzieś nieprzetłumaczone frazy. Wydawało mi się, że wszystko wyłapałem

Yyyy...jakby Ci to powiedzieć...chyba jeszcze trochę roboty przed Tobą. :D

obraz.png.354d505992e5ccb1170bdee401036604.png
 

obraz.thumb.png.be9aded281cd35255af676b4e2f76c0c.png
 

Tytuł strony:
<title>TheJW's Badges</title>
obraz.png.66856f3936c2e0bcb878d687a270de29.png

 

Póki co nic więcej nie zauważyłem.

 

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej.

A jest szansa na to, że przeliczycie te rangi od początku? Jakaś część mojej osobistej przyjemności z zaglądania na FR brała się z faktu dopracowania i zadbania wszystkich tutejszych mechanizmów. "Świeżak" obecny przy dokładnie wszystkich autorach zupełnie mi nie pasuje do tego porządku, jaki tu zawsze panował :)

Szy.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to chyba nie byłoby nic nowego, a jedynie przywrócenie dawnego stanu. Obstawiam, że forum ma jakiś mechanizm aktualizujący rangi na podstawie już istniejącej zawartości :)

O, widzę, że Ty już jesteś "uczniem", co jednak nadal jest dość... zabawne ;)

Szy.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przeciwnikiem zmian, ale ze względu na metrykę wolę instrukcję obsługi nowego sprzętu aniżeli empiryczno-manualne odszukiwanie się w nowym ładzie.  Byłoby super rozesłać spam do wszystkich użyszkodników albo podpiąć gdzieś u szczytu spis zmian żeby wszystko było czarno na białym (dzięki za tryb ciemny, dopiero mnie oświeciło).  Ogólnie brak z mojej strony zastrzeżeń, robi się coraz bardziej cukierkowo ale rozumiem że tego właśnie mogą wymagać młodsi forumowicze - badże, naklejki, lajki i wzajemne ssanie fajki.    

A przy okazji chciałem serdecznie podziękować Głównemu Korzeniowi @Mieciu oraz Jego zastępowi MODnych Entów za ogrom roboty który dla nas odwalają.  Dzięki Wam mamy miejsce żeby się czegoś dowiedzieć, pomóc, pochwalić, zainspirować, roześmiać, posprzeczać... Chwała Wam i wiatr w plecy!

p.s.: o, a przez ciemny tryb musze zmienić swoje logo w stopce...eh, problemy tego świata  🤡

  • +1 pomógł 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, ze to nie chęć tutejszych młodych forumowiczów, a trend w jakim IPB zmierza.

Dla mnie forum, to nie gra, żeby jakieś odznaki zdobywać. Mam robić jakieś questy? Na siłę rozdawać lajki lub przymilać się, żeby takie dostać? A może napisać 100 postów jednego dnia?
Jeżeli twórcy takich dodatków/rozwoju silnika forum uważają, że plakietki są czymś co przyciąga do for, to chyba coś poszło nie tak.

Z drugiej strony, jeżeli dałoby się dostosować do treści forum, to może coś ciekawego by z tego wyszło. Np. za posty i podziękowania w różnych działach różne odznaki, w sprzętowych coś w stylu pomocnik mechanika, starszy serwisant, mistrz; w turystycznych spacerowicz, turysta, obieżyświat itd. Tak żeby było jakieś rozróżnienie, a nie nabiję sobie reputację na wrzucanych zdjęciach i szacun w tematach treningowych o których nie mam pojęcia ;)

Kwestia czy to jest wykonalne, ile roboty z ustawieniem. Powymyślać jakie i za co, to chyba już głównie robota dla nas użytkowników.

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...