Skocz do zawartości

[wygląd forum] nowa szata graficzna


Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko dla mnie ten nowy motyw jest zbyt jasny i za bardzo się wszystko zlewa? Poprzedni był o wiele prostszy, bardziej kontrastujący, łatwiejszy w odbiorze. Teraz wszystko jest jakieś porozciągane (wszystkie paski są grubsze, większe odstępy między poszczególnymi sekcjami na stronie itd.), kolory są mdłe i przede wszystkim - za jasne. Ja wiem, że trzeba iść do przodu i wprowadzać modyfikacje, ale uważam, że poprzedni interfejs był o wiele lepszy... Jest jakaś szansa powrotu? Albo dania użytkownikom możliwości decydowania, jakiego motywu chcą używać (jakiś przełącznik w Ustawieniach lub na dole strony)?

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie za jasny nie jest, bo i tak siedzę na jasnej skórce.

Rozlazły i nieczytelny, niestety tak. Dodatkowo naćkane reklam między postami, co utrudnia czytanie.

Format rolki papieru toaletowego też tak sobie wygląda na komputerze.
Więcej klikania, żeby edytować post, zgłosić, czy pobrać link. Przydało by się dać normalnie na wierzch te opcje.

Edytowane przez zekker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki. Szata, rzecz gustu, ale mi po zmianie skasowało moje ustawienia w "nieprzeczytana zawartość". Teraz za każdym razem wywala mnie na początek wątku z nową treścią - np. do 21 lutego 2015. Moje klikanie nic nie zmienia. Albo jestem gapa, albo coś się jeszcze musi dograć :( Ktoś ma jakiś pomysł jak to ugryźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pudełku od telefonu pisze że ma 720x1280 pikseli i pisze jeszcze, że ma 13 megapikseli. Idzie dokupić więcej tych pikseli?

A tak serio, to nowa szata graficzna jest tak roztyła, że nawet na PC się to nieprzyjemnie ogląda. Po co tyle wolnego miejsca napchane? Każdej jeden post z 2-3 linijkami tekstu zajmuje prawie cały ekran.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, rambolbambol napisał:

co tyle wolnego miejsca napchane? Każdej jeden post z 2-3 linijkami tekstu zajmuje prawie cały ekran.

Już od dawna jest moda na interfejs dla niedowidzących. Coraz wiecej stron tak wyglada i nie tylko. Windows czy Office to samo. Marnowanie przestrzeni wszedzie. Za to monitory rosną, choć może nie w laptopach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

Dzięki za info.

Ciemny motyw niedługo wróci.

Rozumiem doskonale, że ten refresh jest szokiem dla niektórych. Przy każdej zmianie motywu pojawiały się podobne głosy, najczęściej negatywne. Ja też nie lubię zmian i sporo rzeczy widzę, które wagają dostosowania. Postaram się w najbliższym czasie wszystko dopiąć. Zmiana była konieczna z uwagi na bezpieczeństwo. Stary skin nie był do końca kompatybilny z nowszym silnikiem.  Będę wdzięczny za cierpliwość i wyrozumiałość.

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zauważyłem, że cytowanie z ostatniego posta mi zniknęło, np:

image.thumb.png.d0be5b3a04df89a7b10e9ebb020c5383.png

Nie ma "cytuj". Jak zaznaczę tekst też się nie pojawia. W każdym innym poście działa. Dotyczy to wszystkich wątków.

Ale, żeby nie było za prosto... Akurat pojawił się nowy post, był komunikat, kliknąłem pokaż (swoją drogą z automatu to powinno iść) i na ostatnim "cytuj" jest, ale na ostatnim do tej pory dalej nie:
image.thumb.png.008688838740e2b7e4283d9388da831b.png
 

No to F5, przeładowanie strony i "cytuj" sobie wędruje gdzie indziej
image.thumb.png.444e8942c26c0630436e84b9081efc9b.png

Mam tak na Vivaldim, ale sprawdziłem teraz na Firefoxie i jest to samo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...