Skocz do zawartości

[suport] BBT08 35mm 68 x 136 MM Klin - zamiennik?


mmmmm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dopiero zaczynam przygode z renowacja starego rower (Stara Gazelle Cove).

Chciałbym wymienic SUNRACE BBT08 68 X 136 MM KLIN, WCISKANY 35 MM na jakiś kwadrat.

Możecie coś polecić?

 

Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie zupełnie na tych wszystkich parametrach, więc z góry przepraszam i proszę o cierpliwość:)

Korba, którą tam zastałem (na klin) miała 19cm średnicy (duża zębatka), 46 zębów, 170mm (zębatka i łańcuch muszą być schowane w tej obudowie na łańcuch).

Korbę też chcę/muszę wymienić.

cove1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower ma mieć zachowaną konkretną linię łańcucha a korby mają różną konstrukcję. Długość osi suportu dobierasz do konkretnej korby a nie według własnego widzimisię. W instrukcji serwisowej każdej korby na kwadrat masz podaną długość osi jaka powinna być zastosowana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. widze, że w podanych przez mnie powyżej linkach (korby) brakuje informacji o długości osi suportu. jest to jakas tajemna wiedza?

 

chce wymienic korbe, suport i tylne koło. na co zwrócić uwage, żeby łańcuch był w jednej osi?

oryginalnie miałem suport 136mm, jak włożę teraz 127, to łańcuch będzie trochę po skosie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...